Просування додатків

Розкрутка мобільних програм - важливий етап просування ПЗ. Процес спрямований на те, щоб софт був помітний на спеціалізованих майданчиках і займав топові місця, щоб користувач з багатьох схожих пропозицій в умовах найжорсткішої конкуренції вибрав саме ваше.

Особливість просування додатків

Просування програми в App Store або Play Market є досить складним завданням з безліччю факторів впливу. Важливо як знайти вірну цільову аудиторію, а й мотивувати їх у здійснення покупки. Знаходження на топових позиціях дозволяє зацікавленим людям дізнатися про запуск нового продукту, його характеристики та можливості, і як наслідок, здійснити покупку.

Основні етапи просування додатків

Підготовка до розкрутки

ASO оптимізація, вибір та підготовка майданчика просування, створення прес-релізів та рекламних кампанії. На цьому етапі дуже важливо використовувати різні маркетингові інструменти та техніки, які зумовлять комерційний попит та ефективність просування;

Реліз на комерційному майданчику

Основний комплекс просування починається з моменту публікації софту на майданчик, і він спрямований на досягнення топових позицій у видачі макркетплейсу та зростання рейтингу. На даному етапі використовуються всілякі методики збільшення кількості завантажень та моніторинг відгуків та коментарів користувачів;

Розробка та публікація реклами

Рекламна підтримка потрібна програмному продукту лише на етапі його запуску, але протягом усього життєвого циклу ПЗ підтримки інтересу споживачів і стабільних продажів програми. Для цього використовуються різні канали віртуального маркетингу, які залучають нових користувачів, мотивованих на придбання програми.

FAQ

Скільки коштує розкрутка додатків?

Комплекс операцій з просування мобільних додатків у кожному проекті різний, тому і вартість реалізації завдання відрізняється від нагоди. Докладніше дізнайтеся під час професійної консультації у студії Art Time Web.

Просування додатків

Зробити гарний, функціональний та цікавий додаток недостатньо для того, що користувачі захотіли його придбати, завантажити, встановити та користуватися на постійній основі.

Замовити просування програми у соцмережах, тематичних платформах-магазинах та браузерах на вигідних умовах в Україні можете у Art Time Web.

Для розкручування застосовуються різні ефективні інструменти та техніки, які вибираються, залежно від різних характеристик продукту та місця просування. Існує кілька видів просування:

 • Apple Search Ads – розкручування софту, розробленого для операційної системи iOS;
 • Google Ads (UAC) – універсальні платформи для реклами програм у медійній та пошуковій мережі: Google, YouTube;
 • Facebook&Instagram Ads – просування в популярних соціальних мережах Facebook, Instagram, Messenger та Audience Network;
 • Google Play&App Store – оптимізація софту для збільшення видимості та високих позицій у видачі в Google Play та App Store.

Просування мобільного додатка має виконуватися комплексно та за різними напрямками на основі грамотно розробленої маркетингової стратегії та правильно поставлених таргетів. Основне завдання цих дій: зростання кількості завантажень та продажів, інтерактивна взаємодія з користувачами не тільки на період просування, але і всього життєвого циклу софту. Орієнтованість на клієнта – один із факторів, що визначає високий рівень довіри споживачів не лише до продукту, а й до виробника.

Розкрутка мобільного додатка складається з цілого комплексу дій та послідовних етапів. На підготовчому аналізуються основні параметри продукту, конкурентів та цільових споживачів, а саме:

 • На якому ПЗ та типі мобільних гаджетів люди будуть використовувати софт;
 • Основні поведінкові характеристики споживачів, для яких цілей вони купують/завантажують програму;
 • Наскільки постійний інтерес користувачів, зокрема через певні проміжки часу;
 • Скільки часу люди, які встановили додаток, користуються ним щоденно/щомісяця;
 • Географічне становище цільової аудиторії, мова спілкування, гендерна приналежність, вік, статус, рівень доходу.

На основі аналізу цих даних створюється спеціальний для просування мобільного додатка кейс, в якому прописується алгоритм дій, необхідних досягнення очікуваного результату. Вивчення наведених вище параметрів виконується такими інструментами як Google Analytics, Apple Analytics, Facebook Analytics та Firebase, які можуть завжди надати актуалізовану та необмежену звітність за різними категоріями запитів.

Просування мобільних програм у Google Adwords, Play Market, Facebook та інше виконується в кілька етапів. Незалежно, виконується просування програми у Facebook, маркетплейсах або інших платформах, важливо, щоб усі роботи виконувались фахівцями, які володіють сучасними методами інтернет-розкрутки. Це може гарантувати рентабельність проекту та успіх просування програми, незалежно від категорії та області застосування. Просунути ефективно та залучити постійний потік нових клієнтів в Україні допоможуть дипломовані спеціалісти студії Art Time Web.

Просування мобільних додатків, вартість

ASO просування є комплексом робіт з оптимізації мобільних додатків на платформах App Store та Google Play. Крім збільшення видимості для користувачів, процес спрямований на текстову оптимізацію, створення хорошого опису продукту та розробку графічних матеріалів. Якщо провести паралель, то ASO просування мобільних програм багато в чому нагадує SEO оптимізацію сайтів, тому що орієнтовано на досягнення топової видачі за пошуковими запитами.

Для розкручування застосовуються такі методи як:

 • назва із ключовими словами;
 • семантика, що описує функціонал ПЗ;
 • використання підзаголовків;
 • опис продукту;
 • рекламний контент;
 • інформація про розробника;
 • іконки та скріншоти;
 • відео презентація;
 • користувальницька оцінка та відгуки;
 • веб-розсилки.

Просування програм iOS та Android проходить наступні етапи:

 • настроювання аналітики – підключення адекватних аналітичних кодів, визначення та настроювання цілей та рекламних кабінетів, створення ремаркетингової аудиторії;
 • PR – робота зі ЗМІ, блогерами та інші канали для рекламування продукту;
 • Фаза активної рекламної кампанії – потенційні користувачі бачать рекламу про програмний продукт під час пошуку інформації, на різних сайтах, соціальних мережах та інших додатках;
 • Підготовка звітів про результати просування додатків у App Store, Google Play, Facebook та інших платформах. За підсумками проводиться коригування, модифікується реклама, встановлюються нові адекватні націли.

Розкрутка ПЗ для мобільних гаджетів в Art Time Web проходить за двома основними напрямками: визначення та вирішення поточних завдань з оптимізації, складання ТЗ та контроль його реалізації; та пошук та вибір оптимальних інтернет каналів для реклами та просування просування iOS додатків або на базі операційної системи Android. Так фахівцям вдається не лише вивести софт у топ, а й залучити велику кількість клієнтів, утримати їх та мотивувати на покупку.

На просування мобільного додатка в App Store та Google Play впливають такі фактори, як:

 • Кількість завантажень та установок;
 • Швидкість та сталість зростання установки ПЗ;
 • Полярність оцінювання софту користувачами;
 • Кількість коментарів та їх забарвлення;
 • Як швидко і скільки разів програма була видалена з мобільного гаджета;
 • Як часто користувачі запускають та користуються функціоналом ПЗ.

Глибокий аналіз цих факторів впливу дозволяють забезпечити хороший результат у кожному випадку звернення за професійною допомогою, незалежно від категорії, обсягу та функціонального набору програми. Вартість послуги залежить від масштабності проекту та платформ, на яких відбуватиметься просування, тому в кожному випадку ціна розраховуватиметься індивідуально. Проте тарифна лінійка студії ATW найпривабливіша в Україні.

Просування програм у Google Play

Для просування програми в Google Play, звичайно важлива висока якість продукту. Якщо воно не буде корисним і цікавим для користувачів, його не встановлюватимуть або швидко видалятимуть зі смартфона або планшета, що, як було сказано вище, негативно відбивається на ранжируванні. Ефективна розкрутка додатків Android багато залежить від кількості позитивних оцінок і коментарів, тому розробники повинні виводити на ринок тільки 100% якісний програмний продукт.

Розкрутка програми в Google Play може відбуватися за декількома напрямками:

 • Соціальні мережі – найшвидший, не витратний та ефективний спосіб розкручування, завдяки постійному зростанню трафіку, найширшій аудиторії, найпотужнішим інформаційним механізмам;
 • Форуми – просування Android додатків буде відбуватися не так швидко, але досить ефективно, але для цього важливо правильно вибрати майданчик;
 • Реклама у мережі – широке охоплення цільової аудиторії, збільшення посилальної маси;
 • Сервіси з обміну рекламними публікаціями (крос-промоушен) – застосовується залучення аудиторії з конкретно заданими характеристиками. Спосіб буде ефективний, якщо просування додатків Android не проводиться з нуля і продукт вже має певну клієнтську базу;
 • Залучення мотивованого трафіку – застосовуються спеціальні сервіси, що дозволяють швидко здійснити розкручування додатків у Google Play та вивести їх у топ.

Що саме підійде для просування Android програми в ATW визначається фахівцями після заповнення брифа. У Google Play просування додатків має багато підводних каменів, незнання яких може призвести до досить плачевних наслідків, які потім буде складно виправити. Розкрутка додатків Андроїд та iOS включає семантику, оптимізацію тегів, мотивування коментарів, нарощування маси посилань.

Розкрутка Андроїд додатків

Просування програми в Google Плей дещо відрізняється від розкручування продуктів iOS. Система Google уважніше та ретельніше аналізує поведінкові характеристики споживачів, такі як лояльність та повторне використання софту, час, проведений усередині однієї сесії та інше, що вказує на природний органічний трафік. Таким чином, просування Андроїд додатків має бути орієнтованим на користувача.

Оскільки Google Play часто оновлюється і вдосконалюються алгоритми ранжування, розкручування Андроїд програми спеціалістами Art Time Web здійснюється з урахуванням модифікацій, тому високий результат гарантований у кожному випадку звернення. Система вводить більш жорсткі умови, як заборона на згадки про платну та безкоштовну версію, використання емодзи або спеціальних символів, застосування ключових слів, що вказують на володіння нагородами та позицію в рейтингу. В результаті зараз просування програми Аndroid ґрунтується на якості самого продукту, функціоналу та контенту.

Студія Art Time Web пропонує розкрутку програми Андроїд та iOS будь-якої складності та комплексності на вигідних умовах в Україні. Професіоналізм співробітників та багатий досвід розробки, створення, оптимізації та розкрутки програмних продуктів різного напряму гарантує ефективність співпраці.

pre-loader