Зовнішня оптимізація сайту

Зовнішня оптимізація сайту – це робота щодо збільшення видимості ресурсу, його привабливості та авторитетності.

Методи зовнішньої оптимізації

Основним методом є нарощування посилальної маси та закупівля посилань на різних спеціалізованих благонадійних біржах. Цей процес дещо затягнутий у часі, тому що неприродно швидке зростання посилань розцінюється пошуковими системами негативно і накласти санкції.

Основна перевага зовнішнього SEO

Розміщуючи посилання на сприятливих ресурсах з високим трафіком та відсутністю негативного контенту, забезпечується тривалий ефект приросту відвідувачів та збільшення лідів. Також збільшується довіра пошукового бота до сайту, в якому проводиться подібний вид просування, а відтак і сам сайт піднімається на більш високі позиції за пошуковими запитами

FAQ

Що таке зовнішня оптимізація сайту?

Зовнішнє просування сайту – це комплекс робіт з нарощування обсягу маси посилань, зростання репутації та авторитету платформи та покращення позиції при пошуковій видачі в різних браузерах.

Зовнішня оптимізація сайту

В основному дії спрямовані на зростання маси посилань, які надають платформі вагу при обробці пошуковими системами. Таким чином, зовнішня оптимізація відноситься до виконання дій щодо забезпечення високої репутації сайту, яка визначає позицію ресурсу при видачі пошуковими системами.

Важливо під час роботи із зовнішнього просування, знати за яким принципом формується ранжування у різних пошукових системах.

Зовнішня оптимізація сайту

При зовнішній оптимізації сайту чек аркуш включає повний комплекс необхідних дій щодо просування, які реалізуються у кілька етапів:

  • первинний аудит ресурсу;
  • аналіз конкурентного середовища;
  • аналіз поведінкових факторів;
  • підвищення конверсії та юзабіліті;
  • коригування структури сайту;
  • робота з тестовим наповненням та ключовими словами;
  • мета-теги;
  • сторонні посилання.

Фахівці студії Art Time Web здійснять оптимізацію сайту під ключ, так само як і реалізують окремі етапи просування з використанням актуальних та високоефективних методів. Оскільки алгоритми аналізу СЕО параметрів інтернет-ресурсів часто змінюються, важливо використовувати актуальні інструменти, які відповідають вимогам пошукових систем. Тут можна замовити оптимізацію платформ будь-якої комплексності та обсягу та отримати гарантовано високий результат.

pre-loader