Сео просування

Пошукове просування сайтів є комплексним завданням по збільшенню коефіцієнта відвідуваності інтернет ресурсу представниками цільової аудиторії, зацікавленої в придбанні представлених товарів або послуг. Просування або розкрутка відомо під терміном SEO, який позначає сукупність дій і операцій по поліпшенню позиції сайту при видачі в пошукових системах

Кому буде корисно сео-просування?

Сео-просування буде корисно для власників сайтів з низькою відвідуваністю або якщо веб-сайт заблокований пошуковими системами. Також, пошукова розкрутка сайту представляється комплексним завданням, яка включає багато аналітичної роботи з вивчення внутрішньої і зовнішньої конкурентного середовища.

Основні переваги сео-просування

Збільшення конверсії

За рахунок просуванню і оптимізації сайту, збільшується шанс того, що потенційний клієнт або відвідувач зробить цільову дію (зробить покупку, заповнить форму і т.д.).

Довгостроковий ефект

Якісна пошукова оптимізація буде працювати навіть через довгий час після її припинення, на відміну від інших способів для просування сайту.

Вартість

Якщо порівнювати з іншими методами оптимізації, вартість сео-просування досить демократична.

FAQ

Як розкрутити сайт?

Щоб розкрутити сайт потрібно виконати цілий комплекс операцій по зовнішній і внутрішній оптимізації, аналізу факторів впливу, посилальної маси, алгоритму ранжирування пошукових систем та інше. Ефективність робіт залежить від професіоналізму Сео фахівців, володіння аналітичними і технічними прийомами та інструментами, тому рекомендується звернутися в спеціалізовані студії.

Скільки коштує розкручування сайта?

Вартість розкрутки сайту залежить від безлічі факторів. Точну ціну можна дізнатися після всебічного аналізу стану ресурсу і визначення необхідних заходів щодо його реабілітації та виведення в ТОП видачі в тій чи іншій пошуковій системі.

Просування сайту в пошукових системах

Art Time Web забезпечить швидке і ефективне просування сайтів, незалежно від напрямку діяльності компанії і масштабності поставленого завдання. Тут працюють досвідчені фахівці, в портфоліо яких багато успішно реалізованих робіт. Тут можна замовити вигідно послуги просування сайту в популярних пошукових системах, так само як і розробку і створення сайтів під ключ з нуля.

Пошукова оптимізація є найважливішим етапів розкрутки компанії, послуги або товару в мережі. На це мають прямий вплив безліч внутрішніх і зовнішніх факторів, які вимагають ретельного аналізу. До основних робіт відносять:

 • вивчення алгоритмів ранжирування окремих пошукових систем з виділенням ключових чинників;
 • проведення аналізу попиту сайту на поточний момент;
 • створення списку просуваються запитів, залежно від тематичного наповнення та напрями діяльності;
 • внутрішня Сео оптимізація;
 • зовнішня Сео оптимізація;
 • аналіз поведінки відвідувачів сайту і на ресурсах видачі;
 • відстеження трафіку і результатів.

Таким чином, пошукова розкрутка сайту представляється комплексним завданням, яка включає багато аналітичної роботи з вивчення внутрішньої і зовнішньої конкурентного середовища. Це дозволяє визначити сильні і слабкі моменти і створити контент, який буде ефективно залучати клієнтів і мотивувати їх виконання необхідних дій. У своїй роботі Ceo фахівці Art Time Web використовують спеціальний набір аналітичних інструментів, що дозволяє завжди стежити за найменшими змінами алгоритмів роботи браузерів. Це дозволяє створювати максимально ефективний продукт.

Щоб ресурс відповідав вимоги пошукових систем і виходив в ТОП 10 сайтів при видачі, необхідно провести цілих комплекс заходів по внутрішній оптимізації та забезпечити більшу кількість посилань і цитованість платформи сторонніми джерелами.

Пошукова оптимізація веб сайтів виконується урахуванням:

 • внутрішнього змісту – унікальність текстів, якість і частота оновлення контенту, відповідність програмної складової, функціональна швидкість, простота і зручності інтерфейсу, інше;
 • зовнішніх чинників – наявність і кількість посилань на ресурс, їх зміст і якість, місце розміщення, число переходів по ним, рівень їх активності, інше;
 • поведінкових характеристик цільової аудиторії – рівень активність відвідувачів сайту, скільки часу вони проводять на сайті, скільки з них відносяться до лояльної аудиторії, показники віку, статусу, географічного положення та інше.

Існує кілька видів пошукової оптимізація сайтів, і який з них оптимальний для вирішення конкретних завдань, залежить від того, що очікує замовник за результатами роботи. Оптимізація по позиціях спрямована на виведення ресурсу в ТОП-10 видачі пошукових систем. Для просування по трафіку необхідно, в результаті релевантної аналітики запитів, створити семантику, яка приверне на платформу цільову аудиторію. Також можна замовити оптимізацію за цільовими дій, тобто клієнт додав товар в корзину, записався на консультацію, інше. Що саме потрібно в конкретному випадку можна дізнатися під час консультації з фахівцями Art Time Web після проведення необхідних аналітичних досліджень і визначення напрямку роботи.

Якісна та ефективна оптимізація і просування сайтів в пошукових системах неможлива без забезпечення зручної навігації і гарного змісту. Вони повинні бути логічні, зручні і інтуїтивні, щоб у відвідувача не виникало ніяких труднощів у виконанні бажаних дій. Це забезпечить умови для його тривалого перебування на ресурсі, вивчення всіх пропозицій і бажання ними скористатися. Ці параметри відстежуються пошуковими системами, і впливає на ранжування. Якщо відвідувачі, які зайшли за пошуковим запитом, проводять мало часу на сторінці, пошуковик розцінює її як невідповідну запитам і автоматично знижують позиції ресурсу.

Таким чином, пошукова оптимізація і просування сайтів, в силу своєї комплексності і складності, не терпить непрофесійного або шаблонного підходу. Якщо потрібен результат – Art Time Web гарантує його в короткі терміни і на вигідних умовах в Україні.

Просування сайту ціна

Ціни на розкрутку сайту залежать від його стану на момент звернення до професійних Сео фахівцям. Від цього параметра залежить комплекс необхідних операцій по оптимізації. Також вартість враховується в залежності від обраного методу просування, відповідно до обраного тарифу і залежить від:

 • результатів аудиту – оцінювання стану ресурсу, проведене маркетологами;
 • вибору тарифу, виходячи з необхідного комплексу робіт по оптимізації;
 • підсумку консультації з фахівцем і виділення очікувань замовника і додаткових вимог до розкручування;
 • обсягу конкурентних запитів;
 • рівень довіри до ресурсу з боку пошукової системи (вік, відвідуваність, посилання);
 • величина конкурентного середовища (кількість сайтів, що просуваються по цій же тематиці).

На пошукову оптимізацію сайту вартість в Україні доступна всім категоріям власників web-ресурсів різної спрямованості. Деякі в бажанні трохи заощадити звертаються до любителів, які не володіють технологіями та інструментами просування. Це не тільки не забезпечить бажаний результат, але і загрожують більш серйозними наслідками для ефективності діяльності в інтернет просторі. Так як просування сайтів недорого досвідченими і дипломованими фахівцями можливо, ризикувати репутацією не варто.

Вартість просування сайту та алгоритм роботи в Art Tim Web:

 • створення брифа і аналіз ресурсу;
 • розробка стратегії просування;
 • складання технічного завдання;
 • реалізація ТЗ;
 • тестування і перевірка результатів проведених операцій;
 • звіт по пошуковим критеріям;
 • внесення коригувань в стратегію або план дій (з нагоди).

Розкрутка сайту недорого реальна, якщо за справу береться фахівець, зацікавлений в результаті. Володіння необхідними аналітичними інструментами і передовими техніками просування web sites в різних браузера забезпечують успіх кожного проекту. В Art Time web знають це і тому на просування сайтів ціни доступні всім власникам інтернет ресурсів в Україні.

Вартість розкрутки сайту потрібно розглядати як довгострокову інвестицію в розвиток бізнесу. Так як у віртуальному просторі він проходить за особливими правилами, то обійтися без допомоги фахівців не вийде. Не кожна компанія може дозволити тримати штат Сео фахівців для забезпечення ефективності діяльності в мережі, тому Art Time Web – це місце, де забезпечать просування сайту недорого з гарантованим результатом. Щоб дізнатися на розкрутку сайту вартість, потрібно записатися на консультацію і обговорити з фахівцями всі деталі майбутньої співпраці.

Просування сайту в інтернеті

Важливо розуміти, що не існує діючої шаблонної формули, яка гарантує успіх просування в інтернеті, будь то простий сайт візитка або масштабний інтернет-магазин зі складною архітектурою. Кожен випадок унікальний і підхід до вирішення виявлених проблем та недоліків завжди спрямований на задоволення потреб конкретного клієнта. Тому запевнення деяких «фахівців», що забезпечує дотримання певних кроків і сайт 100% вийде в топ, не більше ніж небезпечна помилка, а ті, хто повірили і скористалися їх послугами – авантюристи.

При реалізації комплексу заходів щодо просування сайту в пошукових системах враховують:

 • якість і релевантність представленого контенту. Аналізуються не тільки текстовий зміст, а й зображення, відео публікації та інші елементи. Вони повинні відповідати запитам користувачам;
 • рівень опрацьованості архітектури сайту. Ресурс повинен бути зручний для навігації, як в ПК, так і з мобільних девайсів. Користувачеві повинен швидко знаходити потрібну інформацію або розділ;
 • наявність основних комерційних факторів: контактні дані компанії і менеджерів, форми онлайн замовлення, корзина для додавання товарів, зручна система фільтрів, інші елементи, що спрощують навігацію і виконання інших дій на платформі;
 • рівень впізнаваності компанії / бренду і величина посилальної маси. Головне правило онлайн бізнесу: чим більше знають і говорять про компанії, тим більше посилань на її сайт, товари або послуги. Для пошукових систем обсяг посилальної маси важливий показник для просування сайту в ТОП;
 • швидкість завантаження платформи і виконання дій. Особливо цей показник важливий для входу на сайт за допомогою смартфона або планшета. Неадаптованих ресурс, так само як і відсутність мобільної версії знижує якість і зручність користування, особливо при низькій швидкості мережі. Крім того, в таких випадках сторінка відображає некоректно і деякі функції неможливо виконати;
 • специфіку поведінки цільової аудиторії. Сьогодні цей фактор є одним з головних для ранжирування, просування і розкрутки сайту.

В результаті просування веб сайту вимагає чітких і вивірених дій, з залученням команди фахівців в різних напрямках. Працюючи разом, вони вирішують багато взаємопов’язані завдання, результати яких залежать один від одного. Спільна робота проводиться на всіх етапах реалізації проекту, що і зумовлює контроль над відповідністю всіх дій і кореляцію елементів.

Крім того, просування сайту в Гугл, Яндекс та інших браузерах відбувається за різними алгоритмами, які оновлюються дуже часто. Володіння актуальними даними і модифікаціях формул можна створити релевантний продукт, який легко пройде в ТОП пошукових систем. Звернення до професіоналів Art Time Web забезпечить ефективне просування web сайтів на найвигідніших умовах в Україні.

Розкрутка сайту в пошукових системах

Весь комплекс заходів з розкручування і просування сайтів в інтернеті можна умовно розділити на дві великі категорії: внутрішня і зовнішня оптимізація. Вони відрізняються не тільки спрямованістю, але і специфікою операцій по роботі з пошуковими запитами. Системна робота включає великий спектр маніпуляцій від створення якісного контенту, до нарощування посилальної маси.

Внутрішня оптимізація для розкрутки сайту в інтернеті спрямована на аналіз і роботу безпосередньо з ресурсом без зв’язку із зовнішнім середовищем і включає:

 • розробку семантичного ядра текстового контенту;
 • виправлення технічних помилок;
 • створення текстового контенту (on-page оптимізація) з використанням мета тегів Title, Description;
 • поліпшення архітектури ресурсу;
 • оптимізація фото і відео контенту;
 • забезпечення зручної перелинковки;
 • поліпшення комерційних чинників;
 • робота з поведінковими чинниками.

Розкрутка сайту в Google в частині внутрішньої оптимізації повинна проводитися регулярно і постійно оновлювати наповнення, щоб клієнтам завжди було цікаво перебувати на сторінці, і пошуковик забезпечував високу ранжування. Залишення на самоплив може не тільки привести до системних помилок, але і до втрати трафіку, що неприпустимо для успішного бізнесу в інтернеті.

Розкрутка сайтів в інтернеті в частині зовнішньої оптимізації включає комплекс операцій, які підводяться на зовнішніх ресурсах. У більшості випадків це пов’язано з посилальної масою і підвищенням впізнаваності бренду, а саме:

 • написання та пост статей на інших тематичних ресурсах для розкрутки сайту в Гуглі, Яндексі, Explorer, Firefox і інші;
 • складання і публікація прес-релізів;
 • обмін посиланнями;
 • активний і регулярний постинг на тематичних сайтах;
 • безссилочное збільшення рівня впізнавання бренду.

Це є роботою по підвищенню конкурентоспроможності компанії, що дуже важливо для ніш в яких конкуренція дуже жорстка. Розкрутка сайтів в пошукових системах, таким чином, представляється як серйозна рекламна кампанія і вимагає знань і навичок проведення успішної PR акції.

Ефективна розкрутка і просування сайту

Система просування сайту складається з декількох етапів. Їх якісна реалізація гарантує хороший результат Сео оптимізації, незалежно від обсягу і структури ресурсу.

Створення та розкрутка сайту проходить через:

 • аналіз конкурентного середовища з виявленням слабких і сильних сторін і можливістю використовувати їх на свою користь;
 • розробка стратегії просування сайту;
 • складання семантичного ядра, таким чином, щоб він міг охопити всі тематичні запити користувачів;
 • кластеризація семантики і розробка архітектури ресурсу, виключаючи ризики необхідності внесення правок і коригувань;
 • виправлення технічних недоліків;
 • ретельне опрацювання комерційних факторів для забезпечення відвідувачів зручним функціоналом.

Для цього застосовуються спеціалізовані інструменти для розкрутки сайту, аналізу основних параметрів і результатів роботи. Це дозволяє гарантувати якісну оптимізацію, яка надовго забезпечить високі позиції в рейтинги. Надовго, тому що, як говорилося вище, необхідно регулярно оновлювати контент, забезпечуючи його релевантність.

Послуги з просування сайту

Замовити пошукову оптимізацію сайту в Україні з гарантією якості і доступності ціни можна в Art Time Web. Тут працюють дипломовані фахівці в різних областях, які взаємодії на всіх етапах реалізації проекту створюють робочі, функціональні та ефективні продукти незалежно від складності та масштабності поставлених завдань. Зателефонуйте менеджерам і запишіться на консультацію в зручний час і виведіть свій бізнес на новий рівень.

pre-loader