Створення чат-бота для Viber

Чат бот для Вайбер застосовується в різних сферах бізнесу, будь то служба підтримки, інтернет-магазин, компанії, що надають різні види послуг. Розробка та впровадження віртуального помічника легко замінює роботу кількох співробітників, а отже, дозволяє заощадити.

Переваги Viber бота

Вайбер боти можуть працювати і без прив'язки до конкретного сайту, дозволяючи вести бізнес без зайвих вкладень та просувати максимально успішно свої товари та послуги.

Створення чат бота на Вайбер

Створення Вайбер бота, на відміну роботів інших соцмереж і месенджерів, виконується самостійно, оскільки немає готових шаблонних рішень. Для цього можна застосувати різні мови програмування, але якщо ви не володієте ними, рекомендується звернутися до фахівців студії програмування Art Time Web в Україні.

Месенджер встановлюється як на мобільні гаджети, так і на персональні комп’ютери, що забезпечує максимальну функціональність. Створення чат бота для Viber і його використання можливе після створення облікового запису, тобто після реєстрації на платформі. Після цього необхідно вибрати ідентифікатор ресурсу, категорію, мову, опис ресурсу, контактні дані, місцезнаходження. Крім того, якщо послуги або продукція призначені лише для дорослих, необхідно вказати, що контент не рекомендований дітям.

Після створення бота Viber, який оснащений стандартним набором функцій, за допомогою фахівців можна розширити функціонал і задати йому параметри, які потрібні для забезпечення успішності ведення бізнесу в онлайн просторі. В ATW можна замовити індивідуальний бот під свої вимоги та отримати його на найвигідніших умовах.

Розробка чат бота Viber

Такий бот – найшвидший та найзручніший спосіб спілкування з клієнтами, реєстрації замовлень, надання консультації в режимі реального часу, цілодобово, проявляючи максимальну турботу про клієнтів.

Програми дозволяють робити масові розсилки щодо просування товарів, послуг, бренду, додатків, що практично для підприємств будь-якої спрямованості та розміру. Звернувшись до ATW, кожен отримає той набір функціональних характеристик, які забезпечать максимальну рентабельність.

pre-loader