Створення чат бота

Chat bot – це спеціалізована комп'ютерна програма, яка застосовується для автоматизації спілкування з клієнтами в різних сферах онлайн бізнесу.

Кому буде корисним чат-бот?

Цей бот буде корисний, як і власникам великих сайтів, для оптимізації комунікації з клієнтами, так і самим відвідувачам, яким необхідно швидко отримати відповідь на питання, що їх цікавить.

Основні переваги чат-ботів для бізнесу

Обслуговування клієнтів

Забезпечують первинний контакт з потенційними покупцями та надають просту допомогу щодо переміщення по сайту, знаходження контактів, заповнення онлайн-заявок;

Реалізація товарів та послуг електронної комерції

Застосовуються як роздрібними компаніями, і великими провайдерами взаємодії з клієнтурою. Вони забезпечують полегшене проходження через лінійний потік запитів та транзакцій, зумовлюючи результативність операцій;

Допомога у різних чатах

Такі помічники дуже популярні та впроваджені практично у всі сфери життєдіяльності споживачів. Вони забезпечують миттєве інформування людей на певні теми, симулюючи людську розмову та аналогічну інтелектуальну поведінку людини.

FAQ

Що таке чат бот?

Чат бот – це віртуальний помічник, який автоматично відповідає на стандартний набір питань, допомагає орієнтуватися на онлайн-платформі та виконує інші задані функції, що забезпечують інтерактивність.

Як написати робота для сайту?

Розробити та створити максимально ефективний бот можуть лише професійні програмісти, які володіють різними технологіями, у тому числі штучним інтелектом.

Як створити чат робота?

Щоб розроблений чат бот забезпечив результативність дій клієнтів та виконання цільової операції, необхідно пройти кілька етапів, від складання брифу, в якому замовник вказує всі функціональні вимоги до створення, впровадження та тестування роботи.

Створення чат бота

Такі роботи є однією з форм віртуального вербального штучного інтелекту, призначеного для спрощення та підвищення ефективності комунікації. Вони мають набір стандартних відповідей на різні питання, які можуть бути зовсім простими або складними, залежно від тематики та цілей його застосування. Розробка чат бота – складна робота, яка потребує спеціальних знань та знання особливостей та поведінкових характеристик цільової аудиторії сайту, тому потребує професійного вирішення. В Україні кваліфіковані послуги надає студія Art Time Web, яка може створити роботу під будь-які функціональні запити.

Бот чат – це не просто програма, яка виконує заданий комплекс дій. Вони наслідують реальні розмови і розуміють мову, а не просто реагують на певні команди. Це можливо завдяки використанню ІІ, тобто після кожного спілкування, вони стають розумнішими, а їхня допомога ефективніша. Крім того, вони не потребують відпочинку та можуть взаємодіяти з користувачами цілодобово. Це не тільки забезпечує рентабельність ведення бізнесу в інтернеті, а й дозволяє заощадити на роботі персоналу кілька змін. Отже, звернувшись до ATW, можна забезпечити як ефективну роботу підприємства, незалежно від сфери діяльності, а й значно скоротити витрати на ресурси.

Чат бот для сайту та його впровадження в аналітичні рішення дозволяють розширити можливості взаємодії з цільовою аудиторією, а саме:

  • запитувати та описувати в автоматичному режимі різні набори даних;
  • аналізувати та резюмувати усні запити;
  • дати відповідь на конкретний запит користувача і запропонувати додаткову інформацію, яка базуватиметься на попередні запити та задані шаблони.

Крім того, чоботи використовують ще й тому, що вони забезпечують максимальну безпеку конфіденційної інформації, запобігають кібератакам, шахрайським діям та спробам крадіжки паролів або грошей. Однак, щоб робот забезпечував максимальну безпеку, важливо звернутися до професіоналів. Створити чат бот не під силу програмістам, які працюють індивідуально, оскільки завдання досить складне і над її реалізацією працює команда професіоналів вищої кваліфікації. Звернувшись в Art Time Web можна отримати ідеального помічника на доступних умовах, а робот робот забезпечить швидку і рентабельну діяльність в онлайн просторі.

Розробка чат бота ціна в Україні

В основі чат ботів лежить багато технологій: штучний інтелект, автоматичний набір правил, обробка живої мови, машинне навчання, обробка даних та надання відповідей на широкий спектр питань. Тому на створення чат робота ціна комплексна і складається з окремих операцій з розробки, створення та впровадження робота, так само як і тестування та коригування та адаптації.

В ATW можна замовляти:

  • декларативний чат бот – робот, який виконує лише одну задану функцію: стандартні відповіді на запитання у формі діалогу. Він підходить для служб підтримки, інтерактивних сервісів та інших платформ. Чатботи такого типу обмежені у функціональності;
  • предиктивні чат боти – вони ж цифрові чи віртуальні помічники. Відрізняються широкими можливостями взаємодії та персоналізованого аналізу споживачів та прогнозування їх дій. Роботи розпізнають людську мову, швидко навчаються, застосовують аналітику для персоналізації користувача та його специфічної поведінки. У результаті програма вивчає характер клієнтів та може спрогнозувати його потреби найближчим часом, що забезпечує максимальну ефективність впровадження системи.

Замовити сучасного та розумного помічника в Україні можна у студії Art Time Web, у якій запропонують найкращі умови співпраці та гарантують орієнтованість на результат, незалежно від напряму діяльності чи складності проекту.

Чат бот онлайн

Багато питань або труднощів користувачів і відвідувачів сайту вирішуються досить легко, тому часто недоцільно мати в штаті окремого співробітника, який відповідатиме на стандартні типові питання. Чат із ботом – оптимальна альтернатива. Крім того, він проводить аналітику та сортування даних в автоматичному режимі практично миттєво, а це суттєва економія часу та грошей компанії.

Віртуальний співрозмовник – популярне рішення для соціальних мереж та мобільних додатків, оскільки сьогодні більшість відвідувань онлайн відбувається саме з портативних гаджетів. Зі зростанням частоти використання месенджерів, їх роль забезпеченні ефективності взаємодії підприємства з споживачами незамінна.

Чат бот російською

Чат бот забезпечує інтерактивність з клієнтами різними мовами: все залежить від вимог та побажань замовника. Чат бот англійською, російською, українською, німецькою та іншими мовами може знадобитися компаніям, які орієнтовані не лише на внутрішній, а й на міжнародний ринок. В ATW можна замовити розробку віртуального помічника різними мовами, який забезпечить максимально результативну взаємодію з клієнтами та потенційною аудиторією.

pre-loader