Сайт візитка

Якщо потрібен стабільний потік клієнтів, незмінне зростання прибутку, найкращі позиції в пошукових видачах – тут вам запропонують найкращі умови створення сайту візитки англійською, українською, російською та врахують усі побажання для досягнення поставлених цілей та завдань.

Корисність сайту візитки

Щоб стати видимим та доступним для своїх потенційних користувачів в Інтернеті, не потрібні серйозні інвестиції. Проста візитка сайт – це оптимальне рішення для дрібного та середнього бізнесу, однак і великі корпорації обирають такий формат для просування окремих товарів чи послуг. Така невелика ознайомча платформа довела свою ефективність у залученні нових клієнтів, збільшенні коефіцієнта продажу та зростання впізнаваності та довіри до бренду.

Структура сайту візитки

1

Базова інформація про компанію

4

Контактна інформація

2

Каталог послуг та товарів

5

Інші сторінки-розділи, залежно від специфіки діяльності підприємства

3

Функціонал, спрямований на мотивацію виконання користувачами цільових дій: форма замовлення, прайс-листи, портфоліо

FAQ

Що таке сайт візитка?

Сайт візитка це невеликий інтернет ресурс з кількома сторінками (в середньому 5-7, але є платформи з однією сторінкою або великі до 15 сторінок) на яких у стислій формі міститься інформація про власника, його товари або послуги, надаються зручні інструменти для їх придбання, контакти та інші корисні для користувачів дані.

Скільки коштує сайт візитівка?

Вартість послуг з розробки та створення сайтів візиток під ключ залежить від таких факторів, як необхідний функціонал та складність структури. У кожному разі підсумкова ціна розраховується індивідуально.

Як виглядає сайт візитка?

Сайт візитка – це проект малого обсягу з лаконічним дизайном, мінімальним функціональним набором і стислим обсягом інформації про компанію/часту особу, пропоновані товари або послуги.

Створення сайту візитки

Щоб бізнес був успішним і рентабельним, необхідно бути представленим не тільки у фізичному просторі, а й у віртуальному. Сучасні реалії такі, що люди шукають всю необхідну інформацію про товари та послуги саме в інтернеті і якщо вашої компанії там немає, то ризикуєте залишитися невпізнаним для більшості цільової аудиторії. В результаті компанії-невидимки не можуть витримувати жорсткої конкуренції і зникають.

Замовити сайт-візитку в Україні можна в Art Time Web. Тут працюють професіонали з великим досвідом розробки та створення інтернет ресурсів зі структурою різної складності та комплексності. Готові продукти оптимізовані та ефективні прямо з моменту запуску.

Розробка сайту візитки

Як зрозуміло з назви, сайт візитівка є невеликою інтернет-платформою, на якій у короткому вигляді викладено найважливішу для користувачів інформацію. Однак він не завжди має лише інформаційний характер. За допомогою такого майданчика можна здійснювати успішні рекламні кампанії, просувати окремі товари та послуги.

Багато замовників помилково вважають, що для створення сайту візитки не потрібно багато часу або якихось особливих маніпуляцій. Це не так, оскільки ефективність проекту залежать від безлічі факторів, які, не будучи прийняті до уваги, зроблять найцікавіший ресурс з яскравим та барвистим дизайном, марним вкладенням грошей.

Процес розробки та створення включає:

всебічне дослідження ринку та бізнес ніші з метою аналізу конкурентного середовища, виділення слабких та сильних сторін проекту;
розробка дизайну з урахуванням юзабіліті, комерційних інструментів та функціональної зручності;
верстка та адаптація для коректного відображення сайту не тільки на моніторах ПК, а й на дисплеях смартфонів та планшетів;
тестування та виявлення помилок, недоліків та їх корекція;
запуск проекту.

Усі дії проводяться на основі брифів, заповнених замовником на першому етапі робіт. У ньому зазначено не тільки які необхідні структура платформи та її функціональність, а й вирішення яких завдань і цілей вона має забезпечити. Також на етапі заповнення брифу, клієнт вказує основну інформацію про себе та свій бізнес, що дозволяє фахівцеві визначити які маркетингові механізми потрібно задіяти для оптимізації, просування товарів чи послуг та залучення цільової аудиторії.

Сайт візитка: ціна в Україні

Бронюйте сайт візитку недорого в Art Time Web. Великий штат дипломованих співробітників різного профілю мають багатий досвід реалізації проектів різного спрямування. Тут можна отримати оригінальний продукт, з гарним проектуванням, унікальним дизайном та оптимізованим контентом на найкращих умовах в Україні. У сайту візитки вартість цілком доступна і не потрібно заощаджувати на зростанні бізнесу.

Сайт візитка технології

На WordPress сайт візитка представлена ​​у багатьох шаблонних варіантів. Також серед власників невеликих підприємств прийнято шукати на Joomla сайт візитку. Таке рішення має право на існування і кожен вирішує самостійно, що краще для просування свого бізнесу, але якщо потрібен функціональний продукт, який лідируватиме при пошуковій видачі, буде цікавий користувачам та мотивувати їх на придбанні товарів чи послуг – це виключно робота професійних веб-розробників .

Сайт візитка WordPress цікавий та привабливий для багатьох, які не хочуть платити за унікальний та оригінальний дизайн. Він підходять для тих компаній, які вже мають базу даних клієнтів і необхідно надати їм зручну платформу для запису на прийом, послуги та інші нескладні маніпуляції. Але якщо метою ресурсу є залучення та просування – такий варіант не підійде.

Сайт візитівка під ключ

Розробка сайту візитки дизайнера, масажиста, спеціаліста з манікюру та інше, комплексний процес, який потребує аналізу різних факторів та чіткого бачення завдань ресурсу. Створення під ключ складається з декількох етапів незалежно, якщо це односторінковий ресурс або платформа з більш складною структурою.

Односторінковий сайт візитка

До основних операцій з розробки та створення невеликих проектів під ключ відносять:

  • заповнення брифа та створення на його основі технічного завдання;
  • розробка дизайну з урахуванням специфіки замовника. Це максимально вигідний спосіб виділити переваги та перелік послуг адвоката сайтом візитівкою, а також представників інших офіційних професій;
  • роботу з інтегрування із системою управління;
  • верстка та тестування функціонування сайту візитки фотографа, електрика, автослюсаря та інше;
  • використання обумовленого та затвердженого клієнтом функціоналу. Сайт візитка програміста за своїм функціоналом мало чим відрізняється від платформи для людей, які надають інші види послуг або пропонують купити певні категорії товарів: все залежить від того, що клієнт бажає отримати на виході;
  • наповнення унікальним текстовим та графічним контентом. Сайт візитка верстальника має бути таким же інформативним та привабливим як ресурс для просування послуг аніматора чи організатора свят. Для кожного ресурсу важлива ефективна оптимізація;
  • реєстрація домену та розміщення на хостингу;
  • технічний супровід. Якщо сайт візитка веб-розробника може обслуговуватися власником самостійно, то для замовників, які не мають спеціальних знань, але бажають щоб ресурс функціонував без збоїв, послуги регулярної техпідтримки необхідні.

Види сайтів візиток

Розрізняють два типи сайтів візиток: мінісайт, на якому показані товари та послуги та ціни на них та класична платформа для приватних осіб або компаній, що відображають основні переваги їх діяльності, продукції, послуг. Усі, незалежно від кількості сторінок, простоти структури та лаконічності дизайну, вимагають професійного підходу до їхньої розробки та реалізації.

pre-loader