Розробка веб додатків

Розробка веб-додатку дозволяє швидко і недорого вирішити великий спектр завдань і забезпечити ефективну взаємодію з клієнтами цілодобово.

Етапи розробки веб додатку

Розробка web проходить кілька етапів. Реалізація проекту починається зі створення ТЗ та розробки концепції програми для мобільних девайсів. Далі створюються макети сторінок, здійснюється їх верстка, наповнення контентом, тестування та запуск продукту в мережу. Щоб результат радував, було привабливим і рентабельним, важливо, щоб усі роботи проводили професійні програмісти з багатим досвідом створення подібних продуктів.

Сфери застосування веб додатків

• придбання товарів та послуг;

• бронювання квитків;

• соціальні мережі;

• онлайн-освіта;

• інтернет магазини;

• фінансова діяльність та багато іншого.

FAQ

Що таке веб додаток?

Веб додаток є сайтом, який виконує конкретну функцію, використовуючи веб-браузер як клієнт. Складність архітектури програми залежить від призначення ресурсу, його обсягу та індивідуальних побажань замовника.

На чому пишуть веб додатки?

Для створення веб- одатків використовуються різні мови програмування, залежно від системи, логіки та архітектури. Найбільш популярними є Java, Python, PHP, C#, Go, Ruby, Node.JS. Професіонали вибирають оптимальний варіант, залежно від того, який має бути кінцевий продукт та які функції виконувати.

Розробка веб додатків

Ведення бізнесу в інтернет-просторі – нові реалії, до яких потрібно адаптуватися, якщо є бажання збільшити рентабельність підприємства. Веб додаток це не те, що звичний сайт, а повноцінне ПЗ з різними інтерактивними елементами, яке можна застосувати для будь-якої сфери діяльності.

Послуги студії Art Time Web доступні всім категоріям клієнтів в Україні, а створені програми функціональні, зручні та конкурентоспроможні.

Розробка веб-додатків Yii

Yii є ефективним фреймворком на базі PHP, здатний створювати веб-додатки з різною структурою в короткі терміни. Вони відрізняється універсальністю, легковагістю та сучасними засобами кешування. Тому архітектура web програми може бути досить складною, ресурс призначений для великого трафіку, включаючи і портали електронної комерції.

Розробка архітектури веб-додатку Yii забезпечує ширший набір функцій, якісної документації. Фреймворк був створений спеціально для створення програм, тому може забезпечити всі функціональні вимоги, безпеку, утилітарність як для користувачів, так і замовників. Інтуїтивна структура, взаємодія елементів, що забезпечують спадковість високих характеристик та інші властивості, вигідно вирізняють цей фреймворк від інших. А звернувшись до ATW клієнти отримують високоякісний продукт, який можна самостійно редагувати та адмініструвати на вигідних умовах.

pre-loader