Корпоративний сайт

Корпоративний сайт компанії є найсучаснішою візитною карткою компанії. Це вітрина, якою дивляться на фірму клієнти, партнери, співробітники. Тому важливо, щоб вона була яскравою та святково оформленою, щоб приваблювала всіх, хто зайшов на сторінку.

Кому буде корисним корпоративний сайт?

Розробка корпоративних сайтів є одним із ключових елементів ведення сучасного бізнесу та обов'язковим атрибутом будь-якої компанії, незалежно від напряму діяльності, форми організації чи величини.

Переваги корпоративного сайту

Переваги створення корпоративного сайту очевидні: дати зацікавленим особам повну інформацію про компанію в одному місці та з перших вуст. Структура може бути різною, залежно від цілей, завдань та побажань клієнта.

FAQ

Що таке корпоративний веб-сайт?

Корпоративний сайт – це інтернет платформа, на якій представлена вся інформація про підприємство, її товари та послуги, переваги, особливості, успіхи, контакти та інше. Таким чином, можна сказати, що така платформа є повною онлайн презентацією компанії та ефективним майданчиком для самореклами та демонстрації досягнень.

Скільки коштує зробити корпоративний веб-сайт?

Вартість створення корпоративного сайту визначається індивідуально після складання брифів на підставі виділених цілей та завдань, структури, обсягу, напряму діяльності.

Навіщо потрібний корпоративний сайт?

Корпоративний сайт необхідний для ознайомлення потенційних клієнтів, партнерів, співробітників з компанією, її діяльністю, амбіціями, планами розвитку, продукцією та іншими важливими даними, як про організацію, так і товари та послуги.

Що входить до корпоративного сайту?

Структура корпоративного сайту може бути різною. Як правило, платформа містить сторінку-презентацію про компанію (історія, місії, цінності, плани), особистий кабінет клієнтів та співробітників, розділ в актуальній інформацією та новинами, інформацію про продукцію, виробничі лінії, форми миттєвих інтерактивних контактів та способів комунікації, форми заявки та оплати та інше.

Разработка корпоративного сайта

Сайт компанії дещо відрізняється від інших ресурсів, оскільки має не лише чітку структуру, а й містить певну категорію інформації про діяльність підприємства. Ресурс має складатися з кількох сторінок, які ознайомлять відвідувача з компанією/брендом, її історією, діяльністю, каталогом, контактними даними. Тобто є представництвом організації у мережі інтернет.

Наявність такої платформи є показником високого статусу, гарної репутації, доказом розвитку корпоративної культури, відкритості та орієнтованості на клієнта. Але не потрібно плутати створення корпоративних сайтів з сайтами-візитками, тому що по наповненню та цілям вони докорінно відрізняються. Ресурс підприємства – це насамперед ефективний та доступний інструмент ознайомлення користувачів з усією необхідною та корисною інформацією про компанію. Він має безліч корисних функцій для виконання цільових дій, управління торгівлі, інтерактивної взаємодії з клієнтами та партнерами та багато іншого.

Орієнтовна структура розділів інтернет платформи підприємства така:

 • Про компанію;
 • внутрішні та зовнішні новини підприємства;
 • інструменти взаємодії з відвідувачами: інтерактивні чати, форми заявки, форми зворотного зв’язку, контакти;
 • комерційний розділ – каталог продукції, послуг, форми замовлення та доставки;
 • список клієнтів та партнерів, відгуки;
 • портфоліо та демонстраційні кейси;
 • документація: ліцензії, допуски, дипломи, установчі акти.

В Art Time Web можна замовити ресурс будь-якої спрямованості, складності, функціональності та обсягу на вигідних умовах. Тут працюють найкращі професіонали України, які можуть реалізувати найсміливіші та найскладніші завдання, оскільки досконало володіють сучасними техніками та інструментами програмування та інтернет маркетингу.

Корпоративний сайт, ціна

На створення корпоративного сайту ціна доступна і залежить тільки від складності архітектури та поставлених завдань, які мають бути вирішені внаслідок запуску інтернет-проекту. Багато замовників вибирають невеликі сайти-візитки, однак такий формат дещо застарів, а користувачі стали більш досвідченими та вимогливими. Тому часто ні продаж, ні відвідуваність на таких платформах не досягають очікуваного рівня.

Щоб вартість розробки корпоративного сайту окупилася повністю за короткий термін, а ресурс почав приносити відчутний та стабільний прибуток, необхідно змінити безпосередній підхід до формування концепту платформи та моделі пропозиції товарів та послуг. В ATW орієнтовані в першу чергу на клієнта та його потреби, так щоб він отримав повну інформацію про компанію, але вона буде зручною для сприйняття та мотивує цільові дії.

Етапи розробки корпоративного сайту:

 • складання брифу, в якому замовник виділяє цілі, завдання, вимоги та особливі побажання, які мають бути реалізовані під час запуску
 • інтернет проекту;
 • складання технічного завдання;
 • розробка структури ресурсу;
 • створення оригінального дизайну на основі наявного корпоративного стилю чи розробка нових стилістичних рішень;
 • програмування;
 • наповнення сторінок усіх розділів відповідною інформацією, зовнішня та внутрішня оптимізація;
 • вивантаження готового проекту на хостинг та його запуск;
 • тестування функціональності та внесення необхідних коригувань за потребою.

Щоб впровадження проекту було ефективним, необхідно на початковому етапі точно визначити завдання корпоративного сайту: пошук нових клієнтів, партнерів, спонсорів; просування товарів та послуг; допомога та консультація; підвищення статусу, рейтингу та репутації та інше. Завдання можуть відрізнятися залежно від напряму діяльності підприємства, його величини, амбіцій, перспектив, але мають іміджевий забарвлення і виділення своїх конкурентних переваг.

Бриф на створення корпоративного сайту – це своєрідна інструкція для виконавця, що складається замовником. У ньому описується, як має виглядати готовий продукт, і що містити. Це дає чітке розуміння проекту обом сторонам, можливість оцінки необхідних ресурсів для реалізації проекту, часу та вартості розробки та створення сайту. Також виконавець ознайомившись із заповненою замовником анкетою глибоко вникає у специфіку діяльності клієнта і може чітко визначити інструментально-функціональний комплекс для досягнення поставлених завдань.

Так як не буває двох однакових компаній, навіть якщо вони працюють в одній ніші ринку та має схожу продукцію, структура корпоративного сайту може відрізнятись. У деяких випадках можна обмежуватися кількома сторінками, в інших обсяг і структура може бути складнішою. Як вона виглядатиме, вирішується на етапі розробки проекту, на якому обидві сторони працюю у тісній взаємодії. Фахівці Art Time Web готують кілька макетів ресурсу, і в роботу йде той, що затверджений замовником. Переваги корпоративного сайту, розробленого співробітниками студії, клієнт відчує за короткий термін, оскільки фахівці знають, як створювати ефективні та успішні інтернет-платформи.

Корпоративний сайт під ключ

Створення корпоративного сайту потребує комплексного підходу до вирішення розробки, оптимізації та запуску проекту. Послуги під ключ включають:

 • створення брифу та узгодження цілей та завдань ресурсу;
 • розробка ТЗ з наступним погодженням та затвердженням замовником;
 • розробка архітектури;
 • створення прототипу (макету);
 • встановлення CMS;
 • створення унікального текстового та графічного контенту та його розміщення на відповідних сторінках;
 • запуск сайту;
 • регулярне обслуговування та технічна підтримка.

Всі ці дії потребують професійної підготовки виконавця, володіння різними технічними інструментами та грамотним маркетингом. Тому в Art Time Web над кожним проектом спільно працюють ціла команда фахівців різного профілю, які гарантують створення ефективного та прибуткового ресурсу.

Замовити корпоративний сайт

Щоб підвищити репутацію та рейтинг підприємства, лояльність клієнтів та довіра партнерів потрібно корпоративний сайт замовити лише у професіоналів. Вартість розробки під ключ по кишені кожному бізнесмену України і не варто ризикувати у пошуках невиправдано дешевих та сумнівної якості послуг.

За плечима фахівців студії ATW безліч успішно розроблених та реалізованих проектів різної складності та комплексності. Тут можна наочно побачити, як працюють професіонали та які їх результати. Тарифна лінійка є доступною, але кожен клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід до ціноутворення. Докладніше дізнайтеся, записавшись на консультацію.

pre-loader