Інтернет магазин

Розробка інтернет-магазинів користується популярністю, оскільки в мережі ведення бізнесу є набагато рентабельнішим, ніж у звичному фізично-географічному просторі. Так немає потреби платити за оренду приміщень, зарплату численним співробітникам, різноманітні послуги. В результаті вартість одного і того ж товару може сильно відрізнятися, стаючи доступною для багатьох клієнтів. Крім того, шопінг в інтернет-магазині можна зробити з будь-якої точки світу, цілодобово та з доставкою за адресою, що, безперечно, є великою перевагою.

Кому буде корисним інтернет-магазин?

Багато хто замовляє інтернет-магазин створення як доповнення до наявного, з фізичним розташуванням, оскільки найчастіше в обмеженому просторі звичної торгової точки не завжди можна виставити весь перелік товаром, а щоб дізнатися характеристики позиції, що цікавить, необхідно привернути увагу консультанта. Віртуальна версія дозволяє опублікувати будь-яку кількість товарів, дати їм докладний опис, надати можливість покупцям оплачувати покупки у будь-який час доби різними способами, що значно збільшує оборотність капіталу і підвищує рентабельність будь-якої комерційної та виробничої діяльності.

Основна перевага інтернет-магазину

Створення інтернет-магазину в Україні пропонує практично безмежні можливості, незалежно від товарів та продуктів, що реалізуються. Цей ресурс може мати каталог різного об'єму та безліч корисних функцій для користувачів, які зумовлюватимуть зручність користування та бажання замовляти необхідні продукти регулярно. Але щоб платформа приносила реальний стабільний і хороший дохід, виготовлення інтернет-магазину має здійснюватися професіоналами. Студія Art Time Web розробить та створить функціональний продукт під ключ для продавців та виробників на найкращих умовах в Україні.

FAQ

Як створити інтернет-магазин?

Оскільки створення інтернет-магазину – завдання комплексне та багатоетапне, розробкою та створенням мають займатися фахівці. Проте замовник тісно взаємодіє з розробниками на етапі створення брифа і технічного завдання, що гарантує отримання готового продукту, що повністю відповідає його запитам.

Як відкрити інтернет-магазин в Україні?

Щоб відкрити інтернет-магазин в Україні, потрібно замовити розробку та створення платформи та придбати домен та хостинг. Докладніше про етапи запуску інтернет-бізнесу дізнайтесь у студії Art Time Web.

Скільки коштує створити інтернет-магазин?

Вартість платформи для реалізації товарів та послуг залежить від структури, обсягу та складності поставленого завдання. Ціна кожного сайту розраховується індивідуально, оскільки немає ідентичних рішень.

Створення інтернет-магазину

Інтернет-магазин розробка складається з кількох етапів і проводиться в тісній взаємодії із замовником, щоб в результаті отримати не тільки функціональний сайт, але ресурс, який добре позиціонуватиметься у пошуковій видачі, зможе залучати та утримувати потенційних покупців та сформує велику базу постійних клієнтів. Щоб проект був успішним і рентабельним, над його реалізацією працює команда фахівців різного профілю: від програмістів та верстальників до маркетологів.

Створити інтернет-магазин ціна

При створенні інтернет-магазину ціна не є головним критерієм, що визначає якість, а лише професіоналізм та володіння технологіями, командою, яка задіяна у реалізації проекту. Незалежно від обсягу та складності структури комерційного сайту, робота проходить кілька обов’язкових етапів:

 • аналіз бізнесу та ринкової ніші;
 • розробка концепту та створення прототипу платформи;
 • розробка дизайну ресурсу;
 • верстка сторінок;
 • запуск готового сайту

На розробку інтернет-магазину ціна може змінюватись відносно кількох факторів, як, наприклад, кількість сторінок або функціональність. У Art Time Web не застосовують шаблонних рішень, і кожен сайт розробляється та створюється індивідуально, пропонуючи клієнтам унікальний продукт не лише з дизайну та оформлення, але й концепту. Адаптивний дизайн робить можливим покупки з будь-якого ПК та мобільного гаджета, зі збереженням функціональності та коректності роботи та відображення контенту.

В інтернет-магазині під ключ ціна включає виконання всіх робочих етапів, операції з оптимізації сайту та забезпечення кращих позицій при видачі за пошуковими запитами. Щоб сайт сприймався легко, забезпечував легку навігацію, мав приємний та зрозумілий інтерфейс, чим мотивував відвідувачів на покупки, необхідно, щоб усі роботи виконували дипломовані досвідчені фахівці. Тому вартість інтернет-магазину не може бути дуже низькою, і це має насторожити уважного і критичного замовника. Щоб дізнатися ціну сайту комерційного напряму за індивідуальними вимогами та запитами, просто проконсультуйтеся зі спеціалістами студії Art Time Web.

ATW, крім кращої ціни на інтернет-магазин, гарантує:

 • преміальна якість ресурсу для замовників, які працюють у різних галузях сучасного бізнесу;
 • якісна СЕО оптимізація та покращення конкурентних позицій;
 • зручність управління інтернет-магазином та адміністративною панеллю, щоб необхідні дії були виконані
 • співробітниками без спеціальної підготовки;
 • збільшення продажів та обороту товарів, що гарантує стабільний та високий дохід;
 • широке охоплення цільової аудиторії та оптимальні механізми для залучення та лоалізації нових покупців;
 • багатофункціональний маркетинг щодо успішних рекламних кампаній, акцій, промо, бонусів, конкурсів;
 • адаптивна верстка для мобільних клієнтів;
 • технічне обслуговування після запуску проекту.

Таким чином, у невелику вартість створення інтернет-магазину включено й потужні маркетингові інструменти та технології, які визначать успіх діяльності в інтернет просторі. Під час розробки інтернет-магазину ціна командою студії Art Time Web включає високий рівень юзабіліті, щоб кожен відвідувач зміг виконати необхідні цільові дії легко та без зусиль. Таке підстроювання під реальні бізнес-процеси спрямовані на досягнення поставлених завдань та цілей замовника, забезпечуючи максимальну віддачу з кожного користувача. Тому, якщо потрібне створення інтернет-магазину недорого, але із гранично високою ефективністю, ATW – найкраще рішення в Україні.

Створення інтернет-магазину під ключ

Розробка інтернет-магазину під ключ є комплексом дій щодо створення сайтів комерційної спрямованості, які забезпечують реалізацію всіх етапів роботи, від проектування до запуску продукту після всебічного тестування. Такий сайт не вимагає доопрацювань, додаткових налаштувань чи коригування та готовий до використання відразу. Тобто весь функціонал налаштований, верстка інтегрована, проведено зовнішню та технічну оптимізацію. Усі операції з наповнення карток товару може виконуватися замовником без особливих зусиль, як і подальше адміністрування платформи.

Таким чином, створення інтернет-магазинів під ключ студією Art Time Web це:

 • комплексне рішення з єдиним менеджментом без необхідності залучення сторонніх виконавців;
 • орієнтованість на потреби, вимоги та побажання замовника та цільової аудиторії;
 • професійно розроблений проект та технічне завдання;
 • командна робота спеціалістів різного профілю високої кваліфікації;
 • дотримання договірних гарантій та строків.

Інтернет-магазин послуг

Інтернет-магазини можуть пропонувати великий асортимент товарів та послуг. Вони чудове рішення для маленьких компаній та великих корпорацій, тому існують кілька видів таких платформ:

брендові – сайт одного виробника, створені з урахуванням стилю та дизайну відповідного бренду. При розробці потрібно врахувати, якщо замовник є виробником продукції або дистриб’ютором, що передбачає різний підхід до вирішення розробки інтернет магазину запчастин, одягу, аксесуарів, ювелірних виробів та інше;
мультибрендові – у рамках такого проекту продаються товари різних брендів та виробників, тому необхідно забезпечити зручну навігацію. Вони можуть бути спрямовані на певну категорію продукції, як розробка інтернет-магазину запчастин для ремонту двигуна або ходової частини або деталей для повного обслуговування машини від різних виробників;
оптові – призначені для продажу оптовим клієнтам. Такі платформи можуть замовляти окремий виробник для реалізації власної продукції, а також комерсанти, що об’єднують в рамках однієї платформи багато виробників;
роздрібні – орієнтовані кінцевих споживачів.

Інтернет-магазини послуг можуть бути багатосторінковими зі складною структурою чи простим лендингом – визначальним чинником є ​​ефективність роботи. ATW знає як зробити, щоб сайт приносив прибуток і створить його на кращих умовах.

Інтернет магазин замовити

Тепер замовити інтернет-магазин ціна якого по кишені всім категоріям замовників в Україні можна вигідно у студії розробки та створення сайтів різної спрямованості та обсягів Art Time Web. Тут не застосовують готові рішення, а до кожного проекту підходять індивідуально. Тому сайти, створені фахівцями гарантовано успішні, займають хороші позиції у пошуковій видачі та цікаві для покупців.

pre-loader