Мобільні додатки на React Native

React Native дозволяє розробляти App для iOS та Android у зручному форматі та з великим набором інтерактивних елементів. Цей гнучкий інструмент створює динамічні інтерфейси односторінкових мобільних програм.

Корисність додатків на React Native

Розробка додатку на React популярна та затребувана послуга в Україні. Воно виходить максимально інтерактивним і дозволяє користувачам легко взаємодіяти зі сторінками та робити різні дії: ставити лайк, заповнювати різні форми, оплачувати товари та послуги, отримати консультацію та багато іншого. Простота використання визначає популярність таких ресурсів, підвищення лояльності клієнтів та залучення цільової аудиторії.

Розробка на React це:

• універсальність

• зручність та простота;

• автоматичне оновлення;

• висока швидкість додатку;

• мінімальний термін реалізації проекту.

FAQ

React Native що це?

React це популярна бібліотека на базі Java Script. Вона універсальна, функціональна, і забезпечує динамічність та інтерактивність програми для виконання великого спектру цільових дій користувачів.

Розробка мобільних додатків на React Native

Розробка додатків для мобільних гаджетів – складне завдання, яке займає значно часу. Проте, програми, написані на React Native, скорочує термін реалізації проекту до мінімуму, при цьому не страждає на функціональність та ефективність програми. Також такий спосіб дозволяє скоротити бюджет, а як зробити це максимально вигідно дізнайтесь у студії програмування Art Time Web.

Смартфонами та планшетами користуються практично кожен мешканець України. Користувачі цінують практичність, легкість та універсальність цього способу навігації в мережі та виконання необхідних цільових дій.

ATW розроблять та створять мобільний додаток для різних цілей з використанням різних інструментів. Тут можна замовити реалізацію проектів різного обсягу та складності на вигідних умовах та з гарантованою функціональністю та ефективністю.

React Native Android

Більшість гаджетів на ринку представлені на платформі Android, тому більшість програм замовляють для цієї ОС. Вибираючи React Native для розробки Apps можна бути впевненим, що воно коректно працюватиме на багатьох операційних системах, і не потрібно замовляти два додатки для різних платформ.

React Native iOS та Android застосовується для створення односторінкових простих програм без складної архітектури. Вони виходять продуктивними і забезпечують швидку чуйність інтерфейсу, при цьому зберігається високий рівень якості, безпеки, надійності та функціональності продукту. React Native використовують світові гіганти як Facebook, Instagram, Shopify та інші, що найкраще доводить надійність та ефективність використання інструменту.

React Native створення додатку

Оскільки бібліотека дуже широка та універсальна, інструмент можна використовувати при створенні проекту React для:

  • соцмережі – створення коментів, новин, відеотрансляцій, текстового контенту, аутентифікація користувачів та інше;
  • розважальні платформи – застосовується для впровадження у мобільні програми елементів соцмереж для коментування, оцінок,
  • оформлення підписки та інше;
  • месенджери – створення додаткового тематичного функціоналу;
  • дашборди – збір та аналіз інформації у режимі реального часу;
  • онлайн торгівля – покупки в інтернет-магазинах та маркетплейсах;
  • планування завдань – адміністрування проектів, часу та роботи команди співробітників;
  • CRM – створення програмного забезпечення з налаштуванням під конкретні вимоги клієнтів з автоматизацією бізнес-процесів.

Таким чином, з React створення програми може бути орієнтоване на різні сфери віртуального життя. Представлений перелік сфер застосування набагато ширший, а професійний підхід дозволяє реалізувати практично будь-яке завдання, включаючи створення гри на React Native. В Art Time Web можна замовити розробку та створення мобільних програм під індивідуальні вимоги на найвигідніших умовах в Україні. Професіоналізм та багатий досвід фахівців дозволяє успішно впроваджувати проекти будь-якої складності з динамічним дизайном та широким функціоналом.

pre-loader