Розробка мобільного додатку

Створення мобільних додатків непростий процес, який складається з безлічі етапів проектування та реалізації програмного забезпечення для мобільних пристроїв з різними операційними системами. Мобільна розробка виконується дипломованими фахівцями із застосуванням спеціальних програмних і функціональних інструментів.

Кому буде корисний мобільний додаток?

Кожна людина, що володіє смартфоном або планшетом, хоча б раз в день виходить в мережу або користується всілякими App, які значно полегшують реалізацію багатьох аспектів життя сучасної людини. Зараз створення мобільного додатку для Android або iOS одним з найважливіших маркетингових інструментів спрямованих на пряму взаємодію з клієнтом з будь-якого місця і в будь-який час.

Тому все більше компаній інвестують в мобільний софт і виводять свій бізнес на новий рівень. Також корпорації шляхом розробки програми можуть оптимізувати багато бізнес-процесів всередині компанії і зі своїми партнерами. Таким чином, програмне забезпечення для гаджетів - це крок в успішне майбутнє.

Основні переваги мобільного додатка

Формування іміджу

За допомогою мобільних додатків можна поширювати інформацію про нові продукти та послуги компанії, новини, акції, знижки та інших важливих даних. Наявність мобільного додатка формує хороший імідж і зміцнює рівень довіри і репутації.

Збільшення продажів

Також ви зможете автоматизувати і оптимізувати бізнес-процес всередині компанії і з зовнішнім середовищем. Отримання стабільного прибутку в результаті прямих продажів товарів і послуг постійним клієнтам і новим користувачам, які зареєстрували акаунт.

Етапи створення мобільного додатка

01

Етап 1

аналіз концепції, визначення основної ідеї проекту, функцій, завдань і цільової аудиторії

02

Етап 2

проектування архітектури додатку (створення карти), яка демонструє функціонал ПО

03

Етап 3

розробка дизайну, графічних елементів, фонтів, кнопок, іконок, перевірка юзабіліті

04

Етап 4

складання ТЗ з докладним описом функціоналу. Після затвердження ТЗ можна розрахувати точну вартість реалізації проекту і терміни виконання всіх робіт

05

Етап 5

створення прототипів для демонстрації функціональних можливостей програми

06

Етап 6

етап активної розробки

07

Етап 7

тестування фінальної версії на мобільних пристроях, внесення необхідних коригувань

08

Етап 8

публікація на спеціальних платформах App або передача замовнику

09

Етап 9

технічна підтримка

FAQ

Як зробити додаток для андроїд?

Над створенням мобільного додатка працює команда професійних програмістів, дизайнерів, верстальників та інших фахівців. Ця складна робота проходить через кілька етапів, на кожному з яких відбувається взаємодія всіх членів команди, зайняті в реалізації проекту. Всі роботи проводяться за затвердженим замовником технічним завданням і з урахуванням всіх його побажань.

Створення мобільних додатків

В Art Time Web можна замовити створення софта різної спрямованості, обсягу і складності на найвигідніших умовах в Україні.

Створення програмного продукту для мобільних девайсів під ключ – процес, що складається з декількох етапів. Оскільки операційні системи Android і iOS відрізняються, розробники мобільних додатків можуть спеціалізуватися на одній з них або бути універсальними, як в студії Art Time Web. Тому тут можна замовити мобільний додаток для будь-якої ОС. Знання їх специфіки дозволяє створювати функціональні продукти будь-якої спрямованості і обсягів.

Розробка додатків на Андроїд

Android є найпопулярнішою ОС в світі, тому найбільше мобільного софта створюється саме для неї. Для цього використовується мова програмування Java, який визнається фахівцями найбільш надійним для створення додатків на Андроїд.

Напрямки розробки та створення Андроїд додатків:

 • для бізнесу – універсальний, функціональні інструменти, що допомагають працювати з офісною документацією, зберігати дані, планувати завдання, управляти кадрами і фінансами і оптимізувати інші бізнес-процес всередині самого підприємства, так зовні;
 • для маркетингу – для просування і рекламування нових товарів або послуг. Серед популярних інструментів знаходиться можливість наповнювати блоги релевантним контентом, працювати з соцмережами, обробляти відео та фото файли, збирати статистику, аналізувати впізнаваність і популярність бренду, робити розсилку та інше;
 • для особистого користування – розвиваючі та навчальні програми, всілякі тести, трекери, вимірювачі, спортивно / дієтичний софт, управління особистими фінансами, планування покупок і справ і інше.

Метою розробки під Андроїд є створення функціонального і зручного мобільного застосування, яке буде повністю відпрацьовувати свій функціонал, буде корисним користувачам і приносити замовнику очікуваний рівень прибутку. Це складно і вимагає високої кваліфікації фахівців, що працюють над реалізацією проекту. Тому не рекомендується звертатися до тих, хто обіцяє високу якість за низькою ціною – таке не буває. Праця кваліфікованих програмістів оплачується гідно, але в Art Time Web, кожен клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід не тільки до розробки і створення додатків для Андроїд, але і до ціноутворення на послуги під ключ.

Розробка Android додатків спрямована на задоволення певних потреб з урахуванням специфіки конкретного бізнесу. Тому проекти можуть бути дуже масштабними, розрахованими не тільки на внутрішнього споживача, але і міжнародного. При розробці програми для Андроїд особливу увагу видаляється зручності користування інтерфейсом і кожним його елементом.

Технічно розробка додатків для Android представляється як процес по з’єднанню окремих елементів і створення індивідуальної архітектури додатку. Тестування – дуже важливий етап, так як дана ОС встановлена ​​на величезну кількість смартфонів і планшетів від різних виробників. Додаток має коректно і добре працювати на будь-якої моделі. Створення програми для Андроїд – складне завдання, так як девайси різних виробників мають свої технічні параметри, а софт повинен працювати без проблем на кожному з них.

В Art Time Web розробка Андроїд додатків виконується дипломованими фахівцями з великим практичним досвідом, тому функціональність гарантована, незалежно від складності завдання.

Розробка додатків для iOS

Операційна система iOS встановлюється тільки на мобільній продукції концерну Apple, тому створення додатків для iOS має відповідати технічним і функціональним вимогам виробника. Це забезпечує:

 • швидкий, функціональний, коректний і продуктивний додаток, створений спеціально для гаджетів Apple;
 • відсутність затримок в анімації і прокрутки контенту;
 • рідний для iOS інтерфейс зі звичною навігацією і елементами дизайну.

Розробка мобільних додатків ціна

Створення мобільних додатків вигідна інвестиція, так як їх можна досить ефективно монетизувати. Рівень прибутковості залежить безпосередньо від завдань і цілей створення App та спрямованості. Таким чином, вартість розробки мобільного застосування швидко і без особливих зусиль окупається.

Вартість послуг по розробці програмного забезпечення в Україні складається з безлічі факторів. В першу чергу – це обсяг проекту і складність його виконання. Функціональність може бути забезпечена декількома опціями в одному випадку і безліччю в іншому. Все залежить від діяльності замовника і його особливих вимог до роботи софта. Виходячи з цього, розраховується підсумкова вартість проекту, яка залишається незмінною до його завершення.

Види мобільних додатків

Перед тим як замовити додаток, потрібно вибрати вид софта, який підійде для вирішення конкретних завдань. Додатки можуть бути:

 • нативними – встановлюються безпосередньо на пристрої і активуються натисканням на відповідну іконку. Вони викачуються з магазину додатків як Play Market, AppStore і інші і розробляються для конкретної платформи: Android або iOS. Нативні додатки працюють в режимі офлайн;
 • Веб-додатками – своєрідні сайти, які схожі на нативні додатки, але відрізняються за багатьма параметрами, так як написані іншою мовою програмування. Користувач виконує такі ж дії як на сайті, і може створити його закладку на робочому столі;
 • Гібридними – комбінація попередніх двох типів. Вони можуть бути завантаженими з магазину додатків, але створюватися в HNML5 і працюють через браузер.

Все, від додатка для написання книг, для великого інтернет-магазину нa смартфоні або планшеті розробляються і створюються фахівцями Art Time Web з дотриманням технічних і функціональних вимог. Додатки продуктивні і працюють на гаджетах всіх моделей.

Мобільні додатки для бізнесу

Бізнес додатки бувають:

 • Інтернет-магазини – додатки для продажу товарів і послуг найбільш ефективний і прибутковий спосіб продажів, так як близько 70% споживачів замовляють необхідну в інтернеті;
 • Додатки-служби – адаптація різних сайтів для інформування існуючих клієнтів про послуги компанії, пропоновані товари і послуги, тематичних і актуальних промо-акції, знижки та багато іншого;
 • Корпоративне мобільне програмне забезпечення для формування та підтримки високого рівня корпоративної культури, налагодження оптимальних каналів зв’язку і комунікації всередині компанії.

З будь-яких питань розробки мобільного застосування для Андроїд або iOS під ключ в Україні звертайтеся до фахівців Art Time Web. Якість, унікальності продукту і цінова доступність гарантовані, незалежно від масштабності поставлених завдань.

pre-loader