Підтримка та супровід

Професійна підтримка сайтів включає комплекс операцій, спрямованих на забезпечення працездатності інтернет-ресурсу не тільки на технічному рівні, а й інформаційному. Щоб він був привабливим для відвідувачів, актуальним та рентабельним необхідно оновлювати та обслуговувати функціонал. Це також забезпечує роботу без збоїв та коректне відображення вмісту як на персональному комп'ютері, так і на екранах смартфонів або планшетів.

Переваги підтримки сайту

Це дозволяє забезпечити стабільність роботи, гарний захист від вірусів та спроб злому, внесення змін до HTML коду для відповідності модифікованим вимогам браузерів, впровадження нових модулів та функцій та багатьох інших аспектів. Тех підтримка сайтів повинна проводитися на регулярній основі, а не тільки коли відбулися якісь збої або спостерігається некоректна робота деяких функцій. У студії ATW можна укласти угоду на постійне обслуговування чи разові послуги на найвигідніших умовах в Україні.

У підтримку сайту входить

Технічна підтримка

Інформаційне обслуговування

Графічні роботи

FAQ

Скільки коштує супровід сайту?

Комплексний супровід сайтів складається із широкого комплексу операцій. Власники сайтів визначають необхідний перелік робіт для забезпечення функціонування ресурсу та обирають найбільш підходящий тарифний план як за технічною складовою, так і за вартістю.

Супровід сайту це?

Під технічним супроводом сайтів розуміють комплексне технічне та інформаційне обслуговування для запобігання можливим збоям у роботі та втрати позиції у пошукових видачах.

Що таке підтримка сайту?

Підтримка сайту є покращенням функціональних можливостей та оновлення інформації, дозволяючи користувачам отримати найвищу якість цільових послуг.

Скільки коштує підтримка сайту?

Вартість підтримки сайту залежить від обраного тарифного плану та загального стану платформи на момент звернення до фахівців.

Для чого потрібна підтримка сайту?

Сайт, на якому давно проводилося обслуговування, містить неактуальну інформацію, що робить його малопомітним для пошукових роботів. Таким чином, знижується позиція сайту при видачі, губляться потенційні клієнти та прибуток. Крім того, несвоєчасне обслуговування загрожує технічними та функціональними збоями.

Підтримка сайту, що входить?

Підтримка сайту складається із двох великих категорій послуг: технічна підтримка та інформаційне оновлення. Комплексний підхід гарантує ефективність роботи сторінок.

Скільки коштує обслуговування сайту?

Вартість обслуговування розраховується індивідуально, з низки технічних та інформаційних параметрів. Однак у ATW є вигідні пакети обслуговування, до яких включені базові чи розширені послуги.

Обслуговування сайту, що входить?

У обслуговування сайту входить аналіз рівня навантаження на ресурс, його адміністрування, оновлення текстів, створення резервної копії та забезпечення безпеки роботи, і захист від вірусів та можливого злому.

Підтримка та супровід сайту

Щоб сайт успішно функціонував недостатньо просто його розробити, створити та запустити. Інтернет простір часто змінюється, модифікуються механізми пошукової вибірки, старіють технічні вимоги, внаслідок чого деякі функції можуть працювати некоректно. Для комерційних платформ – це може призвести до великих втрат не тільки в грошовому еквіваленті, а й витоком клієнтів, що набагато серйозніше. Регулярна технічна підтримка сайтів – це необхідна послуга, яка зумовлює коректність роботи функціональності ресурсу.

Підтримка сайту компанії:

  • планово-комплексне обслуговування;
  • продовження домену та хостингу;
  • виявлення та усунення поточних помилок;
  • актуалізація контенту та Сео оптимізація існуючого текстового та графічного контенту;
  • ефективне перелінування ресурсу;
  • аналіз відвідуваності сайту та характеристик цільової аудиторії;
  • забезпечення стабільності роботи всього функціоналу.

Іноді в стандартний пакет послуг з підтримки сайтів на Бітрікс, найпрогресивнішій і технологічній платформі, може включати розширений комплекс послуг, але це залежить від різних критеріїв, структури сайту, його призначення, кількості та складності виявлених помилок.

Помилково вважати, що техпідтримка сайту потрібна лише на перших етапах після запуску проекту. Обслуговування слід проводити регулярно, і це аксиома. Деякі операції власник може виконувати самостійно у робочому режимі, але є ряд, які потребують професійного рішення. Довіривши технічну підтримку вашого ресурсу спеціалістам студії Art Time Web, ви забудете про технічні проблеми, ваш контент завжди буде релевантним, а сайт на передових позиціях у пошукових видачах.

Підтримка сайту, ціна

Живий, діючий та цікавий сайт, який приваблює відвідувачів та мотивує їх на виконання цільових дій – це складна, різнобічна робота цілої команди різнопрофільних фахівців. Занедбані ресурси, на яких давно не проводилися оновлення, не є привабливими для користувачів, так само як і для пошукових систем, тому мають низьку віддачу. У професійної підтримки сайтів вартість невисока. Своєчасне звернення за обслуговування зробить сайт конкурентоспроможним, інвестиції швидко окупаються.

На створення та підтримку сайтів ціна у студії Art Time Web доступна всім, хто хоче розгорнути успішний бізнес в інтернеті. Тут можна замовити розробку ресурсу будь-якої складності та спрямованості з подальшим обслуговуванням на вигідних умовах. Також можна звернутися за комплексними послугами давно існуючих платформ, а на підтримку сайтів, ціна розраховуватиметься на базі операцій, необхідних для реабілітації та пожвавлення ресурсу. Але в кожному випадку це індивідуальний підхід та вигідні умови.

Дізнатися які ціни на супровід сайтів, можна зв’язавшись з менеджерами студії ATW. Тут можна оформити одноразову послугу, угоду на довгострокову співпрацю. Вартість підтримки сайту на місяць включає певний набір маніпуляцій, які виключають будь-які функціональні та технічні ризики. Не потрібно намагатися заощаджувати на відкладення своєчасного обслуговування, оскільки це дасть добрий шанс конкурентам обійти ваш бізнес та залучити ваших клієнтів. Таким чином, невисока на супровід сайту ціна є найкращим двигуном бізнесу у віртуальному просторі, де конкуренція дуже висока та будь-яка помилка відправить сайт у кінець списку пошукової видачі.

Яка на обслуговування сайту ціна буде у кожному конкретному випадку, визначається після аналізу базових факторів функціональності та рівня оптимізації платформи. Однак у Art Time Web завжди можна розраховувати на найкращі умови.

Технічний супровід сайту

Під технічним супроводом сайту розуміють постійний контроль за стабільністю його функціонування. Деякі роботи необхідно проводити майже щодня, що безпосередньо впливає на індексацію платформи та видимість пошуковими системами браузерів. До таких відносять:

  • контроль доступності сайту для користувачів та його правильне відображення у різних пошукових системах;
  • резервне копіювання ресурсу для забезпечення безпеки та збереження даних;
  • оновлення системи та розширень.

Найкраще довірити створення та супровід сайту однієї компанії, тому що фахівцям не потрібно вникати в чужу роботу, і володіють всією необхідною інформацією, що економить час та гроші. Студія Art Time Web пропонує вигідні пакети обслуговування, незалежно від обсягу та спрямованості ресурсу.

Крім того, важливо забезпечити інформаційний супровід сайту. До комплексу робіт входить оновлення контенту, для високого ранжування в пошукових системах. При необхідності потрібно розгорнути більш серйозні дії щодо розкручування та СЕО просування, щоб підвищити конкурентну привабливість та зберегти довіру користувачів. Крім того, для залучення потенційних клієнтів необхідно проводити спрямовану роботу з поштою та розсилками. Все це можна отримати одним пакетом під час замовлення розробки та супроводу сайтів в ATW.

Комплексне обслуговування сайту

Комплексне технічне обслуговування сайтів включає широкий комплекс робіт, чисельність яких визначається віком ресурсу, часом останніх дій, виявленими помилками, частотою та характером збоїв та іншими факторами. Після всебічного аналізу стану платформи проводиться модернізація, оновлення функціональності, коригування роботи, розміщення актуального текстового та графічного контенту. Професійні послуги дозволяють виключити будь-які помилки та підвищити репутацію та прибуток бізнесу в інтернеті.

Технічне обслуговування сайту у студії Art Time Web це високий рівень надійності, зручність та комфорт співпраці, приємні тарифи. Фахівці можуть вирішити будь-які проблеми інтернет бізнесу, і стануть надійним партнером, який піклується про те, щоб діяльність була рентабельною та конкурентоспроможною за будь-яких обставин.

pre-loader