Створення Landing Page

Лендінг це інтернет сторінка з спрямованим інформаційно-рекламним дією. Головна відмінність від повноцінного сайту полягає в тому, що тут пропонують зробити одне конкретне дію: купити щось, підписатися на розсилку, завантажити презентацію, запросити кошторис та інше.

Кому буде корисний Landing Page?

Оскільки створити лендінг пейдж корисно для вузької аудиторії і просування певного продукту, потрібно максимально сконцентруватися саме на ньому. Перейшовши за посиланням, користувач повинен за хвилину-дві отримати максимальний обсяг корисної інформації і зробити необхідне цільове дію, яке може бути яким завгодно. Таким чином, алгоритм роботи лендінг сайту: прийшов-дізнався-зробив.

Основні переваги Landing Page

Висока конверсія

Крім прямих продажів сторінка використовується для збору даних про користувачів і їх характеристиках. Також вона підходить для рітейлу та забезпечують високий рівень конверсії, так як всі покупки виробляються в одному місці, без необхідності переходу за посиланням.

Продажі зараз

Метою сторінки є знаходження серед візитерів сторінки, людей який можуть оформити покупку прямо зараз. Тут не повинно бути багато продуктів або послуг, тобто одна сторінка - один товар / послуга. Тому повинен розроблятися з урахуванням поведінкових особливостей цільової аудиторії.

Вартість

Вартість лендінгу значно нижче в порівнянні з повноцінними об'ємними сайтами.

FAQ

Що таке лендінг?

Лендінг є односторінковим сайтом, спрямованим на спонукання користувачів зробити ту чи іншу дію. Вони використовуються в різних областях сучасного бізнесу і для вирішення великого спектру завдань взаємодії з клієнтами.

Що таке лендінг простими словами?

Якщо просто, то лендінг - це така сторінка, на якій підприємство рекламує один або кілька товарів і послуг, знайомить з їх перевагами, відгуками інших покупців і дозволяють зробити покупку просто натиснувши на відповідну кнопку без переходу за посиланням.

Скільки коштує лендінг?

Ціна лендінг формується з декількох чинників як складність функціональності і структури, комплексності розробки візуальних елементів, трудомісткість верстки та інше. Вартість розраховується індивідуально для кожного проекту.

Навіщо потрібен лендінг?

Головне завдання сторінки лендінг - це перетворити простого відвідувача в активного покупця або підписатися на інфопродукт. В одному місці потенційний клієнт бачить про товар все, що потрібно і може зважитися зробити потрібну дію відразу. Всі операції виконуються безпосередньо без переходів і тимчасових втрат, що зручно для клієнтів і компаній.

Створення лендінгу

Іноді на сайт заходять люди, які хочуть детальніше дізнатися про підприємство, її продуктах, контактах, новинах та інше, в той час як перейдуть на лендінг сторінки тільки ті, які хочуть скористатися офертою, тобто зацікавлені користувачі. Тому зміст і оформлення відрізняється і створюється за особливими правилами. Замовити хороший продукт, який буде приносити бізнесу відчутний прибуток і буде зручним для користувачів можна в Art Time Web, де гарантована якість і цінова доступність для кожного клієнта.

Розробка лендінг пейджу спрямована на конкретну цільову аудиторію, яку може зацікавити бізнес-пропозиція. Саме від її характеристик і очікувань залежить, як потрібно розповісти про продукт, щоб підвести до конкретної дії – натискання на кнопку. Наявність кнопки є обов’язковим для лендінг сторінки.

Існують два основні сценарії створення лендінгу:

 • AIDA – attention, interest, desire, action або привернення уваги, викликання інтересу, порушення бажання, мотивація на дію;
 • PMPHS – pain, more pain, hope, solution або позначення проблеми, загострення проблеми, дати надію, дати рішення.

За представленими формулами створюється структура сторінки і алгоритм дій відвідувачів. Але їх використання повинно бути грамотним, так як, незважаючи на доведену ефективність, якщо не розрахувати інтенсивність, інформація буде нав’язливою, нещирою, що відштовхне користувачів.

Процес лендінгу створення складається з декількох етапів і, незважаючи на уявну простоту завдання, щоб сторінка ефективно функціонувала, над проектом повинні працювати тільки професіонали. Студія Art Time Web – це команда дипломованих і досвідчених фахівців, які створять програмний продукт будь-якої складності під ключ. Все, що потрібно клієнту – позначити основні цілі та завдання проекту та затвердити технічне завдання. Все інше зроблять фахівці.

Рекомендується дотримуватися наступних правил:

 • Щоб цікаво донести пропозицію і зацікавити аудиторію, зовсім не потреба довга сторінка з великою кількістю інформації. Все повинно бути максимально компактно і інформативно, інакше відвідувач втратить інтерес;
 • Не потрібно стремить зробити текст максимально продають – це відштовхує багатьох;
 • Не потрібно використовувати занадто багато маркетингових прийомів і інструментів, краще показувати фотографії продукту або конкурентні особливості;
 • Не потрібно придумувати велику кількість переваг з сумнівними іконками і заголовками. Це втомлює і не цікаво для користувачів.

Зробити лендінг Пейдж для того, щоб перетворити всіх відвідувачів в покупців, невірно і недалекоглядно.

В Art Time Web в створення Лендінг сторінок задіяні фахівці різного профілю, в тому числі і маркетологи, які знають і вміють дати товар / послугу в найвигіднішому світлі і спонукати споживачів на очікувані дії. Ефект від використання цього онлайн інструменту буде помітний в короткий термін, а обороти підприємства істотно зростуть. Професійно Лендінг створити – вивести свій бізнес на більш високий рівень.

Лендінг пейдж ціна

Такі послуги надають велику кількість фрілансерів та спеціалізованих студій і часом досить складно вибрати виконавця. Але орієнтуватися виключно на вартість не потрібно, так як це не показник якості продукту. Для створення лендінг пейджа ціна не грає великої ролі, що не скажеш про кваліфікацію та досвідченість виконавця, що і визначає, як продукт буде працювати, залучати клієнтів і мотивувати на дії.

Замовити лендінг недорого в Україні реально – Art Time Web надає професійні послуги зі створення сайтів під ключ на вигідних умовах для кожного замовника. Багатий досвід і висока кваліфікація співробітників дозволяє успішно реалізувати найскладніші і об’ємні проекти.

Розробка лендінга ціна включає:

 • Складання концепту, що забезпечує досягнення поставлених цілей: продаж, реклама, зростання впізнаваності бренду, підписка на новини та інше;
 • Створення прототипу;
 • Розробка дизайну з урахуванням фірмового стилю;
 • Складність функціоналу;
 • Вартість верстки Лендінг.

Вартість лендінг пейдж залежить від складності форми, кількості екранів, пакетів блоків, кількості знаків для текстового наповнення, числа товарних карток і інших аспектів. Багато клієнтів оформляють замовлення, маючи власний логотип, фірмову атрибутику, іншим необхідно розробити всі з нуля, що, безсумнівно, вплине підсумкову ціну лендінг пейджа.

Якщо зробити лендінг ціна використання багатьох маркетингових інструментів знижується, при цьому ефективність діяльності у віртуальному просторі значно підвищується. Вигода звернення в спеціалізовану студію полягає не тільки в тому, що на лендінг вартість може бути нижче, ніж, якщо залучати окремих виконавців, а й в тому, що якість продукту буде першокласної, так як тут є все необхідне технічне та інструментарне оснащення, досвідчені фахівці , що працюють єдиною командою над реалізацією проекту.

Структура лендінга

Під структурою розуміють розподіл сторінки на окремі блоки з різною тематикою. Базова схема включає коротке речення, опис оффера і його переваги, вартість, інструмент дії, відгуки. Вона може бути доповнена, блоки поміняні місцями в залежності від цільової аудиторії. У хорошого лендінг пейдж структура унікальна і розроблена під конкретного замовника. Тут не доречно використовувати шаблонні моделі, так як вони можуть не відповідати ЦА і сфері діяльності підприємства.

Оптимальна структура лендінгу, що продає:

 • Стартовий екран з головною ідеєю, або те, що користувач отримає, натиснувши на кнопку. Тут розміщують оффер або унікальна торгова пропозиція;
 • Екран подробиць місце, де описується продукт. Їх може бути кілька, залежно від характеристик продукту;
 • Екрани відгуків, які забезпечують найефективнішу доказову базу якості пропонованого продукту. Не рекомендується використовувати фейковий відгуки, ідеально, якщо користувачі зможуть перейти в профіль людини або компанії;
 • Екран вартості. Може мати у своєму розпорядженні в будь-якому місці і навіть кілька разів;
 • Екран FAQ для інформування клієнтів про основні аспекти діяльності компанії, продукту або дій на сторінці;
 • Футер. Блок з інформацією про компанії: контакти, реквізити, карти з місцем розташування.

Дизайн лендінгу

Дизайн лендінгу залежить від таких параметрів як корпоративний стиль, особливості бренду, логотипів, продукту. Візуальне оформлення стосується не тільки колірної гами сторінки, але і форми іконок і кнопок, шрифту і інших візуальних елементів. На етапі дизайну створюються кілька макетів, з урахуванням вимог і побажань замовника, з якого вибирається і реалізується тільки один, який був затверджений клієнтом.

У дизайну лендінгу ціна залежить від складності та комплексності робіт. Якщо необхідно створювати всі візуальні елементи з нуля, то вартість відповідно буде вище, так як в такому випадку розробляється і корпоративний концепт. Що потрібно в кожному конкретному випадку можна дізнатися, зв’язавшись з фахівцями студії Art Time Web.

Адаптивний лендінг

Адаптивний дизайн дозволяє сторінці правильно відображатися на всіх типах мобільних гаджетів, забезпечуючи зручність користувачів смартфонів і планшетів. Таким чином, квіз Лендінг автоматично буде підлаштовуватися під параметри екрану комп’ютера і дисплея мобільного телефону.

Адаптивний дизайн підходить для:

 • Лендінг магазину – для продажу товарів різних категорій. Лендінг інтернет магазину дозволяє просувати окремі продукти, рекламувати нові позиції;
 • Лендінг салон краси – дозволяє записатися на певні процедури або консультацію до фахівця через салон краси Лендінг;
 • Лендінг фотографа – знайомить клієнтів з пропозиціями про фотосесіях, акціями, прикладами робіт;
 • Лендінг авто – розміщення фотографій автомобілів виставлених на продаж, інформація про технічні параметри. Лендінг автозапчастини працює на реалізацію та інформування про каталожної продукції;
 • Лендінг меблі на замовлення – представляються зразки продукції, технології виробництва, що використовуються матеріали. Лендінг меблі дозволяє клієнтам оформити заявку на виміри;
 • Лендінг туризм – лендінг туристичного агентства дозволяє продавати путівки, інформувати про нові напрямки і гарячих послуги;
 • Лендінг масаж – вікна лендінг з описом послуг та формою записи до фахівця;
 • Лендінг нерухомість – знайомить Лендінг Пейдж нерухомість з різними об’єктами, їх характеристиками, оформити заявку на відвідування заявки;
 • Лендінг ремонт квартир – представляються послуги, що застосовуються технології. Лендінг будівництво дозволяє за кілька хвилин оформити виклик замірника;
 • Лендінг юридичні послуги – дозволяє записатися на консультацію і дізнатися напрямки діяльність юридичного бюро;
 • Лендінг бізнес – підвищує впізнаваність бренду, товарний лендінг збільшує обсяг продажів, туризм лендінг дозволяє швидко продавати гарячі путівки і підписатися на розсилку новин;
 • Лендінг годин – продаж дорогих ексклюзивних товарів від відомих виробників. Лендінг годинник – це оптимальний спосіб продажів спрямований виключно на цільову аудиторію;
 • Лендінг чай – пропонує унікальні суміші і комбінації продукції для різних потреб, схуднення, детокс;
 • відгуки клієнтів лендінг – сторінка підвищує рівень довіри клієнтів до бренду, компанії, продукту, технології;
 • мобільний лендінг – адаптований дизайн, що дозволяє зручно переглядати інформацію і користуватися функціональним набором.

Не важливо потрібен міні лендінг або великий об’ємний продукт: професійний підхід необхідний. Для підвищення функціональності сторінок, спрямованих на реалізацію товарів і послуг можна розробити лендінг з кошиком, щоб клієнти могли відразу купити вподобаний продукт.

Такі сторінки можна розробити для будь-яких видів діяльності і під будь-які запити клієнтів. Побачити лендінг пейдж приклади туризм, продажу, послуги, консультація, і інше можна під час консультації в студії Art Time Web, а потім вирішити, який продукт потрібен вам.

Лендінг пейдж що продає

Найчастіше сторінки використовують для продажу товарів і послуг, тому структура, наповнення і стилістика повинні бути спрямовані на спонукання відвідувача на покупку. Правильний Лендінг розробляється з використанням різних маркетингових методів.

Ідеальний лендінг пейдж красивий, хороший, привабливий може не принести очікуваного результату, якщо був розроблений непрофесійно. Продукти, створені Art Time Web, мають гарний унікальний персоналізований дизайн, швидко завантажуються і реагують на дії відвідувачів, мають правильну структуру. І все це за доступними цінами в Україні.

Лендінг замовити

Лендінг на замовлення не сприймає шаблонних методів – кожен клієнт унікальний і підхід до реалізації продукту повинен бути індивідуалізована під його очікування, цілі і завдання. Професійні послуги надаються великою командою фахівців в різних областях, включаючи маркетологів, що дозволяє гарантувати не тільки якість сторінки, незалежно від її складності та функціональності, але і те, що вона буде приваблива для клієнтів.

Лендінг пейдж під ключ – одна з послуг студії Art Time Web. Тут можна замовити розробку сайтів, їх оптимізацію і просування. Ключ до успіху вашого бізнесу в руках професіоналів. Запишіться на консультацію і дізнайтеся про все докладніше.

pre-loader