UI/UX дизайн

Веб дизайн UI UX – це розробка дружнього інтерфейсу користувача, який не тільки приваблює нових клієнтів своєю простотою і зручністю, але й підвищує лояльність постійних споживачів. крім того, саме такий підхід здатний створити базу для стабільно високого прибутку комерційних ресурсів.

Цілі UI/UX дизайну

Метою комбінації цих інструментів є мотивація користувача на здійснення цільової дії, оскільки UI UX web design полягає у проектуванні максимально зручних та естетичних інтерфейсів.

Основні етапи UI/UX дизайну

• аналіз ринку, конкурентів, показників споживачів;

• розробка структури;

• створення прототипу;

• проведення функціональних тестів та внесення коригувань;

• технічна підтримка.

FAQ

UX дизайн це?

UX дизайн полягає в розробці прототипів поведінки користувачів, вивчення їх звичок та потреб та відповідно до цих даних створити унікальний веб продукт, який був би зручний для користувачів та мотивував їх на виконання цільової дії.

UI/UX дизайнер це?

UI/UX дизайнер – це спеціаліст, який вміє грамотно об'єднати в одному інтернет-проект максимальну зручність для користувачів та ефективне досягнення поставлених бізнес-цілей та завдань. Це досягається шляхом аналізу специфіки поведінки цільової аудиторії, конкурентного середовища та використання різних маркетингових інструментів.

Чим відрізняється UI від UX?

UX - це створення інтерфейсів на базі отриманого досвіду користувача і особливостей поведінки споживачів, а UI - фізичне втілення розробленого UX інтерфейсу, тобто робота з дизайном і графічними елементами.

Розробка UI/UX дизайну

Грамотно продуманий дизайн програм – один з найважливіших факторів, що визначають успіх інтернет-проекту, незалежно від напряму діяльності.

Замовити професійний дизайн в Україні можна вигідно та за короткі терміни у студії Art Time Web, у якій працюють професіонали високої кваліфікації.

UX – це термін, що вказує на те враження, яке відвідувач отримує від взаємодії з сайтом (user experience), а UI – відноситься до характеристик інтерфейсу користувача, тобто як виглядає ресурс і зручність використання функціональних елементів.

Замовити дизайн інтерфейсів додатків за індивідуальними параметрами, які відповідали бізнес-завданням та очікуванням та вимогам цільової аудиторії можна вигідно у Art Time Web. Тут працюють найкращі фахівці України, за плечима яких сотні успішно реалізованих проектів різного рівня складності.

UI/UX дизайнер

UI UX дизайнер є креативним спеціалістом, робота якого полягає у проектуванні зручних та красивих інтерфейсів. Хоча це два окремі напрямки веб дизайну, їх комбінація дозволяє отримати унікальний за своєю красою та інтуїтивністю продукт. Чим зручніший і приємніший ресурс, тим більше мотивовані на дію користувачі, а отже, поставлені цілі та завдання досягаються ефективно та без особливих зусиль.

UX-дизайнер працює не тільки над графічною частиною додатків, але й вивчає звички користувача, розробляє поведінкові прототипи. Крім того, він виконує багато маркетингових функцій, складає гармонійні зв’язки між компонентами інтерфейсу і розробляє ТЗ для копірайтерів, спрямовані на досягнення конкретних завдань бізнес-проекту.

Art Time Web завжди орієнтовані на споживачів, тому глибоко аналізують зовнішнє середовище компанії. Це дозволяє розробити продукт, який буде привабливим для цільової аудиторії, з одного боку, і максимально рентабельним та ефективним для замовника, з іншого. Уміння правильно визначати пріоритети – один з ключових факторів, які гарантують успіх будь-якого веб проекту, незалежно від його обсягу, складності та комплексності. Крім того, ATW пропонує найкращі умови співпраці в Україні, і кожен може переконатися у цьому на власному досвіді.

pre-loader