Дизайн веб-додатків

Бажаєте щоб ваш веб-додаток виглядав якомога привабливішим для користувачів, при цьому підвищити конверсію та унікальність? Наша веб-студія займеться цим і зробить все у кращому вигляді!

Корисність дизайну веб-додатку

Унікальний та свіжий дизайн неможливо переоцінити. Іконки, колірна схема та індивідуальний підхід під будь-яку сферу діяльності зроблять свою справу!

Принцип виконання роботи

На першому етапі спеціаліст створює кілька варіантів оформлення, з яких замовник вибирає той дизайн веб-додатків, який повністю відповідає вимогам зручності користування функціями та естетичності. Залежно від складності структури, складання проект-дизайну може містити розробку графічного та функціонального оформлення окремих сторінок.

Розробка дизайну веб-додатків

Дизайн Web додатків – це креативна розробка концепції ресурсу, графічного наповнення, створення макетів окремих сторінок та мультимедія об’єктів. Усі роботи виконуються відповідно до тематики, структури та змісту програми, наявності інтерактивних елементів та структури ресурсу.

В Art Time Web працюють фахівці дизайнери, які точно знають, як має виглядати сайт, щоб був максимально ефективним, зручним і привабливим для відвідувачів. Всі роботи виконуються відповідно до вимог замовника, тематики ресурсу, конкурентного середовища, особливостей інтернет-маркетингу, тому кожен проект успішний і рентабельний. Студія приймає замовлення на розробку сайтів під ключ, так само як і на окремі послуги та гарантує індивідуальний підхід та вигідні тарифи.

pre-loader