Дизайн мобільних додатків

Веб дизайн мобільних програм у веб студії Art Time Web виконується з використанням сучасних інструментів з дотриманням особливостей споживчої поведінки, очікувань та уподобань.

Ми розробляємо сучасний дизайн додатків

Найкращий дизайн мобільних програм забезпечується UX/UI розробкою. На етапі UX фахівці продумують алгоритм дій на платформі відповідно до поведінкових особливостей цільової аудиторії. На цьому етапі проводиться широка аналітична робота, що дозволяє створити максимально зручний програмний продукт з інтуїтивним та дружнім інтерфейсом. UI дизайн полягає в графічному оформленні сторінок: комбінація відтінків, розмір та формат шрифту, іконок, кнопок, анімаційних блоків, рекламних блоків та інше. На кінцевому етапі виконується адаптивний дизайн для коректного відображення сторінок на всіх гаджетах.

Що ми для цього виконуємо

• Аналіз маси та характеристик цільової аудиторії, конкурентного середовища для визначення сильних та слабких сторін;

• Проектування прототипу ПЗ (створення шаблону) – визначаються базові функціональні елементи та блоки та їх розташування на сторінці та спосіб взаємодії з ними;

• Розробка безпосереднього дизайну – створення унікального візуально-графічного стилю. Дизайн мобільних додатків Android виконується з ретельним опрацюванням кожного елемента, специфіки програми та спектру завдань, які мають вирішуватися. На цьому етапі дизайнери тісно взаємодіють із замовником, щоб зрозуміти, що вони хочуть отримати на виході, та що для цього потрібно зробити;

• Дизайн-контроль для перевірки коректності виконання всіх елементів дизайну додатків Андроїд – інтерфейс працює, а сторінки правильно відображаються на різних гаджетах. Це дозволяє вчасно внести необхідні виправлення, забезпечуючи якість кінцевого продукту та скорочення термінів реалізації проекту.

FAQ

Дизайн додатку, з чого почати?

Дизайн мобільних додатків починається із заповнення брифа, в якому визначаються вимоги до готового продукту, які цілі та завдання він має виконати. На його основі розробляє ТЗ створення додатка, включаючи і етап дизайну ПЗ.

Створення дизайну для мобільних додатків

Більшість входів у мережу виконуються зі смартфонів чи планшетів. Свобода використання мобільних гаджетів, практичність, зручність та реалізація великого спектру завдань мотивують використовувати їх завжди та скрізь. Тому сьогодні щомісяця створюються тисячі додатків на різну тематику, за допомогою яких можна купувати товари та послуги, замовляти продукти, займатися спортом, здобувати освіту та багато іншого. Виходячи з цього дизайн додатків, постає як один з найважливіших факторів, що визначають зручність користування та виконання цільової дії.

Замовити професійний дизайн мобільних додатків в Україні, який відповідатиме не лише естетичним, а й функціонально-технічним вимогам за найкращими тарифами та за короткий термін можна в студії Art Time Web. Тут працюють досвідчені програмісти, дизайнери, маркетологи, верстальники та інші фахівці, які, працюючи спільно на всіх етапах реалізації проектів, можуть створити унікальний, рентабельний та привабливий продукт.

В ATW замовляють дизайн програм для мобільних пристроїв з операційними системами Android та iOS. Структура, напрямок, обсяг та інші параметри не важливі, якщо проект реалізується професіоналами. Якщо при цьому підсумкова вартість послуг доступна, замовник, виконавець та користувач будуть дуже задоволені.

Дизайн iOS додатків

Android та iOS дизайн програм – це створення мобільної версії сайту, функціонал якого повністю адаптований під поведінку та особливості користування споживачів. Все має бути не тільки гармонійно, але й зручно і практично, інакше відвідувач більше не повернеться і не виконає цільової дії. Таким чином, розробка дизайну починається з аналізу поведінкових характеристик цільової аудиторії. Дизайнер повинен продумати та зробити зручним алгоритм дій користувачів від входу на платформу до здійснення цільової дії.

Дизайн мобільних додатків iOS та Android враховувати специфічний функціонал:

 • Простий інтуїтивний інтерфейс;
 • Зручність навігації;
 • Реєстрація на платформі;
 • Оформлення передплати;
 • Заповнення онлайн заявки;
 • Інтерактивний чат;
 • Тематичний графічний та текстовий контент;
 • Інструменти для оплати товарів та послуг та інше.

Таким чином, чим складніша структура софту та його функціональності, тим складнішою буде реалізація проекту, тому що при розробці дизайну додатків iOS або Андроїд потрібно ретельно продумати кожну сторінку, кнопку, іконку та інші компоненти та елементи прототипу. Все має бути візуально та функціонально гармонійно, викликати позитивні емоції. Щоб цього досягти, потрібно забезпечити:

 • Простоту навігації, лаконічне меню, використання спеціальних значків для переміщення сторінками;
 • Спокійний відтінок фону. Якщо програма розробляється для компанії, яка має відомий корпоративний стиль, важливо повторити комбінацію відтінків, логотипу та іншої атрибутики. У цьому користувача має формуватися почуття відторгнення;
 • Swiping-жести – грамотно розроблений шлях та жести (щипки, торкання, подвійні торкання, перетягування, збільшення та інше), які активізуються ті чи інші функції, визначають простоту використання програми;
 • Гарне юзабіліті визначає інтуїтивний інтерфейс;
 • Інтеграція із соцмережами.

Дотримуючись цих правил, можна розробити дизайн додатків для Айфона або смартфонів інших марок та ОС, який залучатиме користувачів, і забезпечуватиме рентабельність інтернет-проекту. В Art Time Web працюють з урахуванням сучасних алгоритмів веб-програмування, забезпечуючи хороший, функціональний і ефективний продукт, у кожному випадку звернення.

Дизайн Андроїд додатків

Дизайн Android додатків повинен бути таким, щоб охопити максимум аудиторії, вирішувати багато завдань, бути привабливішим і функціональнішим, ніж у великих конкурентів.

Дизайн додатків для Android дуже затребуваний в Україні, оскільки більшість смартфонів та планшетів – а саме понад 86% мобільних пристроїв – мають цю операційну систему. Таким чином, охоплення цільової аудиторії максимальне, що, за професійного підходу, може забезпечити стабільно високий прибуток ПЗ. Для комерційного софту застосовуються різні рекламні інструменти, що мотивують споживачів на оформлення замовлення на запропоновані товари та послуги. Для інформаційних платформ важливо, щоб представлені дані були зручно подані та актуалізувалися максимально швидко. Для розважальних порталів необхідно забезпечити широку пропозицію оферту. Тому підходить із готовими шаблонними рішеннями до всіх проектів неможливо. В ATW кожне замовлення унікальне. Глибоке занурення в тематику, цілі та завдання замовника, очікування споживачів та поведінкові особливості дозволяють завжди гарантувати ефективність функціональності та дизайну додатків Android.

Дизайн мобільних додатків, приклади

Правила дизайну мобільних програм вказують основні напрямки роботи спеціаліста. Використання готових шаблонів не може забезпечити рентабельність проекту і те, що він буде цікавим та привабливим для споживачів. Безперечно, над їх створенням працювали грамотні дизайнери, які використовували сучасні техніки та інструменти, але в них відсутнє найголовніше – власне особа, характер та індивідуальність. Тому такий підхід рідко здатний гарантувати успіх і найчастіше є марною тратою грошей та часу.

Основи дизайну мобільних додатків можна вивчити самостійно, але досвід не приходить одразу, а внаслідок довгої та завзятої роботи. Тому, також не рекомендується звертатися за допомогою до дизайнерів-початківців, які тільки пробують свої сили на цій ниві. Послуги професіоналів будуть не набагато дорожчими, проте результат – гарантовано високий.

Дизайн інтерфейсів мобільних додатків

Розробка дизайну інтерфейсів програм – це те, чому фахівці приділяють особливу увагу. Робота дизайнерів студії Art Time Web відрізняється лаконічністю, простотою, інтуїтивністю та простотою для всіх користувачів, навіть тих, хто тільки завантажив та встановив програму та вперше користується ним. Використання сучасних інструментів та технік програмування, верстки, розробки дизайну, оптимізації, тестування та інших операцій гарантують функціональність та швидкодію блоків, елементів та компонентів.

Якщо потрібен оригінальний та унікальний програмний продукт, який буде відповідати всім вашим вимогам – звертайтесь до ATW. Тут вміють успішно реалізовувати проекти будь-якої складності та обсягів, а умови співпраці доступні власникам бізнесу будь-якої спрямованості та розміру.

pre-loader