Замовити дизайн сайту

Основна мета будь-якого бізнесу - збільшити обсяг продажів і збільшити зростання бізнесу. UX / UI-дизайн відіграє важливу роль в досягненні цієї мети: покращує користувальницький досвід і задоволеність клієнтів, що в кінцевому підсумку допомагає збільшити кількість користувачів конкретного додатка

Етапи розробки дизайну

01

Аналіз

Перед тим, як почати проект, ми займаємося аналізом, вивченням продукту, визначаємо ЦА, досліджуємо конкурентів.

02

UX дизайн

Далі тестуємо, що буде зручно користувачеві, його поведінка на сторінці, робимо прототипирование і каркасну структуру сайту.

03

UI дизайн

Займаємося візуальними аспектами сайту, визначаємо колірну гамму, графіку, шрифти.

04

Запуск дизайну

Втілюємо даний дизайн на Вашому сайті, або довіряємо розробку Вашим спеціалістам

FAQ

Що таке веб-дизайн сайту?

Веб-дизайн сайту є комплексом робіт по створенню візуального боку ресурсу з розробкою макета, призначеного для користувача інтерфейсу, елементів навігації, вибору оптимальної кольорової гами, анімації, зображень та інше.

Хто такий веб-дизайнер?

Веб-дизайнери є графічними художниками, які можуть втілити в проекті очікування і вимоги клієнта, створюючи зручний і красивий інтерфейс. Для цього він використовує різні інструменти і світові тенденції в області розробки інтернет ресурсів.

Як створити дизайн сайту?

Самому створити дизайн сайту можна, але це важко, і при відсутності спеціальних навичок і знань, неефективно. Також є готові шаблони, які можна купити і використовувати, але вони також не можуть гарантувати успіх підприємства. Звернення до фахівців дозволяють розробити і створити функціональний зручний і ефективний ресурс, який буде працювати на результат багато років.

Скільки коштує дизайн сайту?

Вартість дизайну сайту залежить від декількох факторів як обсяг, складність концепції, рівень адаптації та інше. Щоб дізнатися точну ціну, потрібно обговорити деталі проекту з фахівцем.

Веб-дизайн сайту

Від того, як виглядає сайт і наскільки він здатний створити правильний образ компанії, продукту або послуги, залежить ефективність діяльності в онлайн просторі. Інтернет – найбільший майданчик з найбільшим обхватом аудиторії, тому все більше підприємств вибирають онлайн простір для просування своїх бізнес проектів. У мережі можна недорого і швидко купити готові шаблони сторінок, доповнити їх необхідним контентом і почати працювати. Але розробка дизайну сайту з урахуванням індивідуальних параметрів компанії, очікувань і вимог її цільової аудиторії, гарантує більш високу ефективність в залученні і лоялізаціі споживачів, ніж однотипні і безликі шаблонні сторінки. Послуги професіоналів Art Time Web недорогі, але результат забезпечує успіх просування на багато років.

Веб-дизайн – це окремий напрямок в області розробки сайтів. Він є сукупністю графічних елементів, шрифту і колірної гами сторінки, яка об’єднує всі інформаційні блоки в єдиний ансамбль. Він задає загальний вектор ресурсу, підтримує корпоративний стиль компанії, допомагає відвідувачам швидко знаходити те, що шукають. Таким чином, оформлення сайту грає найважливішу роль в залученні, потенційних клієнтів і їх мотивації на виконання очікуваних дій (замовлення послуг, товарів).

Web-дизайн сайту це:

 • Красиве, привабливе візуальне оформлення. Занадто помітні кольори, агресивна графіка здатна відштовхнути клієнтів в одному випадку або приваблювати в іншому;
 • Ексклюзивність та оригінальність веб-сторінок. Індивідуальний підхід до оформлення сторінок створює картину успішної компанії і підвищує рівень довіри відвідувачів;
 • Відповідність технічним вимогам. Сторінки повинні швидко завантажуватися і реагувати на дії відвідувачів, а ресурс сумісний з популярними пошуковими системами.

Веб-дизайнер починає працювати зі складання технічного завдання, в якому враховуються всі побажання клієнта. Це дозволяє створити дизайн сайту, який буде мати своє власне обличчя і вигідно виділятися на тлі основних конкурентів. Саме за професіоналізмом і якістю оформлення ресурсу, партнери, клієнти, випадкові відвідувачі будуть судити про солідність і успішності підприємства. В результаті для сайту дизайн є довгостроковою інвестицією, яка окупається швидко, але забезпечує стабільний дохід тривалий час.

Головне завдання дизайну для сайту – це надання інформації користувачам в максимально легкотравному вигляді. Він повинен бути привабливим, але не помітним, інформативним, але не нав’язливим. Це може забезпечити тільки професіонал, який знає специфіку поведінки користувачів і різних категорій цільової аудиторії. Тому рекомендується довірити цю комплексну роботу дипломованим веб-дизайнерам Art Time Web.

Онлайн сторінка компанії – це один з найбільш ефективних маркетингових інструментів просування послуг і товарів підприємства, як у віртуальному просторі, так і в офлайні. Створення дизайнів сайту на всіх етапах відбувається в тісній взаємодії з замовником, що дозволяє на виході отримати результат, який повністю задовольнить по функціональності, ефективності, зручності і можливостям потреби відвідувачів.

Дизайн сайтів залежить від цільового призначення ресурсу. Так оформлення інформативною сторінки буде виконано в спокійних тонах, щоб нічого не відволікало від вивчення представленої інформації. Для сторінок комерційної спрямованості дизайн буде м’яко мотивувати на оформлення замовлення або купівлі. Великим корпораціям важливо зберегти впізнаваність бренду в інтернет просторі, і підтримувати відомий і стиль. Таким чином, кожна дрібниця і фактор впливу обов’язково потрібно враховувати, змушуючи його працювати на досягнення таргетів.

Любительський дизайн веб сайту своїми силами, або шаблонні рішення, які призначені для широкої аудиторії, часто не здатні забезпечити очікуваний ефект. Процес досить трудомісткий і включає в себе аналіз багатьох компонентів і чинників і використання специфічного маркетингового інструментарію. Професійні дизайни сайтів не схожі один на одного, мають власне обличчя, характер і динаміку. Саме це і дозволяє займати лідируючі позиції в жорсткому конкурентному середовищі і приваблювати клієнтів.

Дизайн сайту ціна

До недавнього часу web-design був спрямований виключно на естетичність сторінки, тобто спеціалізувався на візуальне оформлення. Тепер робота складається з безлічі етапів, серед яких аналітика очікувань і переваг користувачів і структурування ресурсу так, щоб користуватися всім функціоналом було максимально зручно і ефективно. Легке взаємодія відвідувачів з опціями та інформацією, доступними на сторінці, забезпечують більш високу конверсію, що важливо для позиціонування по пошуковим запитам. У професійного дизайну сайту вартість трохи вище готових шаблонів, але він гарантує досягнення високих результатів в оптимальні терміни.

У дизайну сайту ціна на фрілансі у хорошого фахівця мало відрізняються від послуг студії по розробці веб-ресурсів. Вартість складається зі складності поставленого завдання, кількості годин для реалізації етапів роботи, кваліфікації дизайнера, повноти технічного оснащення і володіння знань в суміжних областях, як психологія споживача або маркетинг.

Можна створити дуже красиве оформлення, але відвідувачі не будуть затримуватися і не зроблять замовлення. Для кваліфікованого дизайну головної сторінки сайту ціна повністю окупається в найкоротші терміни, так як практично кожен візит закінчується очікуваною поведінкою споживача. Легка навігація, чітка структура, гармонійне розташування елементів, раціонально спрацьовуючі інтерактивні елементи та інше те, що непомітно коректує дії відвідувачів, забезпечуючи зростання оборотів підприємства.

Адаптивний дизайн сайту

Сучасний дизайн сайту обов’язково включає елемент адаптивності. Більшість користувачів входять в мережу з мобільних пристроїв, тому ресурс повинен бути функціональним і максимально гармонійно виглядати як на екрані ПК, так і на дисплеї смартфона або планшета. Таким чином, процес верстки ускладнюється, але ресурс буде охоплювати максимально широку аудиторію.

Дизайн адаптивного сайту дозволяє автоматично підлаштовуватися під різні технічні параметри екрану. Мета – забезпечення зручності користування функціями сайту з будь-яких джерел. Тому елемент адаптивності обов’язково включається в бриф на дизайн сайту, незалежно від його спрямованості і розмірів.

Оскільки в віртуальному просторі велика конкуренція, дизайн мобільної версії сайту повинен бути максимально зручним для користування з будь-якого гаджета. Неадаптованих ресурс функціонально незручний, тому потенційні клієнти не затримуються і безповоротно губляться. Навіть найкрасивіший, правильний, креативний, кращий дизайн сайту, якщо він не адаптований, він втратить в ранжируванні пошукових систем, буде визнаний не “mobile-friendly» і знижений в рейтингу.

Для мобільної версії ресурсу необхідно розробити:

 • дизайн головної сторінки сайту;
 • дизайн кнопок для сайту;
 • дизайн сайту меню;
 • дизайн макет сайту;
 • дизайн шапки сайту;
 • створення логотипу для сайту;
 • створення банерів для сайту.

Таким чином, дизайн сайту для мобільних пристроїв є комплексним завданням, для вирішення якої створюються кілька робочих макетів різних розмірів. Також додатково проектується кожна версія. Як наслідок потрібно більше часу на крутий дизайн сайту, більш складна у виконанні верстка, підвищується обсяг тестування, тому вартість проекту буде вище. Однак на відміну від мобільної версії платформи, в адаптивному навчальному легше адмініструвати, так як необхідні зміни (ціни, інформація, картини, контент) вносяться тільки в одному місці, але відображаються на всіх гаджетах.

Мобільна версія сайту дизайн якої виконаний з урахуванням маркетингових інструментів, забезпечує більш високі продажі, так як більшість покупок в інтернет просторі робляться зі смартфона або планшета. Тому, якщо функції будуть відображатися неприродно, компанія втратить багато клієнтів, готових оформити покупку відразу. Продає дизайн сайту важливий і для адаптованої версії.

Існують кілька різновидів оформлення інтернет ресурсу:

 • фіксований – має жорстку структуру з певними параметрами по ширині. Такий простий дизайн сайту практично не використовується;
 • гнучкий – параметри змінюються залежно від робочого вікна браузера;
 • адаптований – макет, автоматично пристосовується під різні технічні характеристики;
 • плоский – мінімалістичний дизайн сайту, який здатний створити образ сучасного, дорогого і успішного продукту з простим призначеним для користувача інтерфейсом. Флет дизайн сайту підходить для молодіжних платформ.

Технічне завдання на дизайн сайту залежить від цільового спрямування ресурсу і характеру вмісту на сторінках:

 • дизайн сайту портфоліо повинен демонструвати унікальний стиль власника і його найкращі проекти;
 • дизайн корпоративного сайту витримується в впізнаваною кольорах бренду, з фірмовими логотипами, слоганами, рекламними банерами та іншої корпоративної атрибутикою;
 • дизайн новинного сайту повинен бути максимально структурований, щоб відвідувач міг знайти потрібну інформацію в 1-2 кліка;
 • дизайн сайту візитки припускає повне ознайомлення відвідувачів з послугами і продукцією компанії і спеціальними пропозиціями;
 • дизайн лендінг пейджу спрямований на мотивацію відвідувачів на певні дії, знайомить з перевагами компанії.

Який саме підходить в конкретному випадку обговорюється на етапі розробки концепції ресурсу. Тут клієнт і фахівець Art Time Web взаємодіючи визначають основні критерії та елементи оформлення, відповідно до очікуваними результатами. Професійний підхід включає аналіз безлічі факторів і розробку кількох макетів, з яких в роботу віддається той, який був затверджений замовником.

Сучасні тенденції оформлення інтернет ресурсів дозволяють створювати оригінальний продукт з власним обличчям, незалежно, якщо клієнт вибрав плоский дизайн сайту або класичний. Головний орієнтир на естетичність, призначене для користувача зручність, функціональність всіх елементів на ПК або мобільному девайсі.

Замовити дизайн сайту в Україні в Art Time Web можна з будь-якої точки країни, зв’язавшись з менеджерами студії або залишивши заявку на сторінці. Досвідчені дизайнери з багатим портфоліо знають, як створити працюючий і ефективний продукт, незалежно від спрямованості діяльності або обсягу ресурсу.

pre-loader