09 Жовтня 2021

Інтернет-магазин чи маркетплейс?

image

Чому власний інтернет-магазин краще продажів на маркетплейсi?

Ми підготували кілька переконливих причин, що власний інтернет магазин це дуже зручно і вигідно:
1. Збір даних про клієнтів
Коли відвідувач переглядає ваші продукти на торговому майданчику і йде, нічого не купивши, можете вважати, що клієнта Ви втратили. Однак, при відвідуванні Вашого інтернет-магазину, Ви маєте можливість зафпросіть їх адресу електронної пошти – а це ключ до створення списку клієнтів.
Також, Ви можете «достукатися» до потенційного клієнта за допомогою ретаргетінга. Люди, до яких ви звертаєтеся за допомогою цієї рекламної моделі, мають дуже високі шанси зробити покупку.
2. Створення вашого бренду
У порівнянні з торговим майданчиком, власний інтернет магазин дасть Вам можливість вибирати, як буде виглядати антураж і картки товару. Те, як ви уявляєте свою продукцію, формує враження Ваших клієнтів і дозволяє завоювати довіру.
3. Уникнення цінової війни
На торгових майданчиках Ви конкуруєте з іншими продавцями аналогічним товаром, слідчо, щоб хоч якось виділитися, необхідно робити уцінку на товар. З власним інтернет магазином таких проблем у вас не виникне, оскільки клієнт буде дивитися не тільки на вартість, але на привабливий тематичний дизайн і бренд.
4. Постійні клієнти
80% ваших клієнтів приносять тільки 20% вашого доходу. А ось постійні клієнти приносять найбільшу частину доходу (80%). Щоб роздобути лояльних клієнтів, вам потрібна клієнтська база даних, яку ви можете, тільки маючи власний інтернет-магазин.

Успішний бізнес в Інтернеті – завдання не з легких. Наприклад, Вам потрібно буде з’ясувати, як зайняти позицію в пошукових системах, залучити клієнтів і утримати їх. Ноф у Вас є ми – IT-студія Art Time Web, яка якісно впорається з будь-якої з цих завдань!

pre-loader